• Chat Center
  • You do not have permission to post in chat.
Chat Rules
Правилата на чата и настройките за него може да откриете тук: viewtopic.php?f=3&t=10485
@ k1ko0
« нед 11:10 pm »
@ Принц Нестор
« нед 9:22 pm »
Аз чак сега забелязвам че в бг4 ивента ми не е излязъл. :o
@ Snow
« нед 9:54 am »
Ето - viewtopic.php?f=6&t=11480 Ако има много хора, които са по-добри от мен и затова да не мога да вляза в топ 10 - ок супер, но в момента става въпрос за огромно предимство, което се топи трудно и което аз нямам защото не играя от повече време...
@ VOX
« нед 9:44 am »
За какво става дума? :) Какви 2 награди опит?
@ Snow
« нед 8:25 am »
Това е просто най-големия абсурд, който съм виждал в игра... Огромна разлика между стари и нови играчи. Ами затворете опцията да се регистрират нови играчи, ако искате.
@ Snow
« нед 8:23 am »
Защо не осъзнават, че няма да накарат играчите да плащат като ги докарат до немотия, а ако правят играта честна и балансирана.
@ Snow
« нед 8:22 am »
Въобще да не ми се дават жалки обяснения, не обичам да ме правят на маймуна! 4 турнира са развалили засега, след 8 дни очаквам нов евент, може да искат да ги направят 6.
@ Принц Нестор
« нед 2:07 am »
Щом ивентите не са всеки ден значи са рядкост. Е, то ся малко така се случиха нещата ама... рядкост са. :-)
@ Snow
« нед 12:27 am »
Пак само две награди опит... следващия път поне 5, но да зависят от нивото задължително, да не вземете да направите играта честна. :)
@ Принц Нестор
« съб 12:21 am »
Веднага, че много съм му набрал и трябва да си поговоря с него.
@ VOX
« пет 10:14 pm »
Нестор тоя Хари като го хвана ти го пращам веднага... :)
@ VOX
« пет 10:13 pm »
Е, що си изрязал така снимката. :)
@ Един Велик Играч
« пет 1:26 am »
@ Фъртъна
« чет 10:31 pm »
http://prntscr.com/ifadma когато купувам дрехи и ги продавам :)
@ Фъртъна
« чет 7:53 pm »
Здравейте
@ Принц Нестор
« чет 3:24 pm »
9 за легендарен предмет
@ Принц Нестор
« чет 3:24 pm »
С многото точки. :)
@ padre
« чет 3:13 pm »
дай скрийн за точките:)
@ tedooo
« чет 3:11 pm »
Продажба на предмети
@ padre
« чет 3:09 pm »
инфо де:)
@ padre
« чет 3:09 pm »
инго за новия кон?
@ Принц Нестор
« чет 2:18 pm »
Аз обнових десетки пъти и нищо. :cry:
@ Принц Нестор
« чет 2:18 pm »
Ауу, подари ми го :P
@ rosko23
« чет 12:23 pm »
Няма причина, всичко е до късмет. Ето (не да те дразня) например аз го открих след 5 понки обновяване.
@ Принц Нестор
« чет 10:34 am »
Каква е причината Хари да не се намира лесно? :?:
@ Домини Дирч
« чет 9:58 am »
Моля пратете ми на лично за кой акаунт става въпрос.
@ Dreamer
« ср 7:41 pm »
ами той си съществува :)
@ Принц Нестор
« ср 7:40 pm »
Че акаута не съществува най-вероятно. :D
@ Dreamer
« ср 7:36 pm »
а при опит за възстановяване на парола ти излиза, че имейла не съществува :roll:
@ Dreamer
« ср 7:35 pm »
какво означава, когато се опиташ да влезнеш във форума и ти пише потребителското или паролата не са разпознати, при условие, че не са збравени
@ Принц Нестор
« вт 2:47 pm »
@ Домини Дирч
« вт 12:49 pm »
За да коригирате бележки на отбора, трябва първо да натиснете бутона "промяна" и след това вече ще може да нанасяте корекции.
@ Домини Дирч
« пон 9:42 pm »
@щастие - по всички стандарти "глупак" все още се счита за обида и именно за това имате наказание.
@ emil_petrov99
« пон 9:36 pm »
Аз само да добавя... @щастие във форума не се пише току така с капс, най - много да си докараш наказание и тук. :)
@ Йети
« пон 8:26 pm »
Ще го пуснат и да се научи как да общува с другите :D .Явно като само ги блокваме без докладване после и други нареждат порядъчно.Пример си е и iliano...едно време за епитета "жалка" си изгуби отбора.После взе във форума да нарежда понеже наказание не е имал и не се е осъзнал.Всичко най-хубаво желая на всички и уважавайте противниците си :) .Без тях накъде? :) .Някой път "противниците" се оказват ваши приятели.
@ svilen74
« пон 8:16 pm »
Щастие потрай ще ти го пуснат рано или късно
@ Йети
« пон 8:10 pm »
Въобще не го дочаках да продължи...директно блок без да пиша на поддръжката си беше:).Тогава исках сама да се боря за слава и било "кифленско поведение" :lol:
@ Йети
« пон 8:09 pm »
@ AntonioBG
« пон 8:02 pm »
нали се сещаш, че човек и най-големия глупак да е е малко неприятно да му го заявяваш директно и то с подвикване....
@ AntonioBG
« пон 8:01 pm »
ето от мене един твой бисер: НЕМОЙ СА ПРАВИ НА УМЕН ВА ГЛУПАК
@ Принц Нестор
« пон 8:00 pm »
:D :lol:
@ AntonioBG
е аз така се чудя какво да ги правя ресурсите, какво остава ако наблегна на обирите :D
@ щастие
То е вярно истината боли
@ Принц Нестор
Жив и здрав да е човека, но нека знае, че не е приятно за останалите играчи. ;)
@ щастие
« пон 7:59 pm »
Копирай ЕДИН епитет от мен дано се успокояваш като сипеш лъжи
@ Принц Нестор
« пон 7:59 pm »
Аз като видя някъде щастие и веднага се присещам за описанието му.. Преди всички бяха комплексари, а сега нещо за скривалището му че никой не го обирал
@ Йети
« пон 7:56 pm »
Eдва ли му е първо :D .Сигурно е за 24 часа понеже раздава епитети как му падне.На мен ми е на игнор и не съм го докладвала никога.Сигурно е свикнал да не бъде докладван.Затова се чуди сега защо е с блок.Да помисли малко вместо да пише.
@ щастие
« пон 7:55 pm »
Благодаря на всички ще изчакам 24 часа приятна игра
@ Принц Нестор
« пон 7:53 pm »
Ако това ти е първо наказание и нарушението не е тежко би трябвало бана да е за 24 часа.
@ щастие
« пон 7:53 pm »
Прав си но администратори сега НЯМА или НЕ ЧЕТАТ
@ Принц Нестор
« пон 7:52 pm »
Прочети правилата ред по ред и може би сам ще откриеш причината. Ние не можем да ти помогнем, само администратор може да ти съдейства.
@ AntonioBG
« пон 7:52 pm »
няма уплашени, приятел игричката не е страшна, приятно ми е Еv0luTion
@ щастие
« пон 7:51 pm »
Е ТОВА Е ИСТИНАТА
@ svilen74
« пон 7:51 pm »
Това че големите се уплашиха
@ щастие
« пон 7:50 pm »
Явно е от КАКВО ЛИ ОЩЕ но ЖИВИ И ЗДРАВИ
@ svilen74
« пон 7:50 pm »
И как да се държа грубо
@ AntonioBG
« пон 7:49 pm »
изпревари ме....
@ Принц Нестор
Правилата не се състоят само от "не обиждай" :D Има много причини поради които може да получиш наказание. Такива са например мултиакаунтинг, наглеждане, грубо или неприлично поведение и какво ли не още.
@ щастие
Никой не съм обиждал
@ svilen74
« пон 7:48 pm »
Може и седмица

Who is chatting