• Chat Center
  • You do not have permission to post in chat.
Chat Rules
Правилата на чата и настройките за него може да откриете тук: viewtopic.php?f=3&t=10485
@ Гост
« вт 11:09 am »
[color2=#000000]здравейте[/color2]
@ Домини Дирч
« пон 8:15 pm »
Да, знаем за това и сме го докладвали :)
@ k1ko0
« пон 1:35 pm »
На мен не ми показва само когато имам съобщение от играч. Иначе ваучерите и батериите ги показва
@ Dreamer
« пон 11:56 am »
Кога се очаква да се оправи това
@ Dreamer
« пон 11:55 am »
След ъпдейта има проблем със собщенията, не ти отбелязва, че има ново съобщетие, само тези за батериите
@ илияно
« пон 12:18 am »
@ k1ko0
« нед 9:32 pm »
@ Йети
« нед 8:51 pm »
Ваучерите ги показва.За личните съобщения никой до днес не е докладвал.Утре да се надяваме ще го оправят:).
@ Принц Нестор
« нед 8:45 pm »
И ваучери. Наистина го има този проблем
@ Йети
« нед 8:04 pm »
Има да си чакаш лично съобщение...след ъпдейта личните са бъгнати.Не показва,че някой ти е писал.Показва само отборни съобщения и молби за батерии.
@ vladislav_222333
« нед 6:52 pm »
пратих
@ сивиръсснейп
« нед 6:48 pm »
не нещо става не го получавам, я го прати в играта ника ми е severussnape и в четирите сървъра
@ vladislav_222333
« нед 6:47 pm »
получи ли го?
@ vladislav_222333
« нед 6:46 pm »
poluqi li go
@ vladislav_222333
« нед 6:42 pm »
ще го пратя наново
@ сивиръсснейп
« нед 6:41 pm »
нещо става не го получавам съобщението няма го
@ vladislav_222333
« нед 6:35 pm »
пратих ти
@ vladislav_222333
« нед 6:30 pm »
ок
@ сивиръсснейп
« нед 6:30 pm »
пиши ми лично съобщение
@ vladislav_222333
« нед 6:29 pm »
ами може ли да ти кажа проблема на ЛС
@ сивиръсснейп
« нед 6:28 pm »
при мен няма проблем видях снимката
@ vladislav_222333
« нед 6:26 pm »
погледни снимката,така е вече от 10 минути
@ vladislav_222333
« нед 6:25 pm »
http://prntscr.com/i3iwhc
@ сивиръсснейп
« нед 6:25 pm »
сега пробвах поддръжката работи няма проблем пробвай пак
@ vladislav_222333
« нед 6:01 pm »
сивиръсснейп,ще може ли помощ относно това,че искам да докладвам играч,а поддръжката неработи?
@ vladislav_222333
« нед 5:52 pm »
къде да докладвам играч,като поддръжката неработи?
@ сивиръсснейп
« нед 5:51 pm »
здравейте
@ vladislav_222333
« нед 5:48 pm »
ще може ли за малко помощ?
@ VOX
« нед 5:14 pm »
Събота и неделя минават толкова бързо!
@ rosko23
« нед 7:51 am »
Хайде да се успокоим. Единственото, което мога да кажа е, че човек не бива да забравя от къде е тръгнал.
@ Electra
« нед 2:41 am »
Илиянчо май пропусна да сподели, че развитието му се дължи в голяма степен на шанса(май някъде 10 поред въпреки всичките му излагации), който му дадох да го взема в ОП от малко ниво, докато останалите играчи се избиваха за развит отбор, па какво остава и да е с 4 тренировки :)
@ VOX
« нед 12:16 am »
Дрън, дрън, глупости колкото искаш :Д
@ Sweet Dead
« съб 10:13 pm »
Не разбра какво имах предвид. Няма значение....
@ padre
« съб 10:05 pm »
пак не съм съгласен.....играта дава възможност докато се минават мисиите да се пописва тук там-пак може да си силен :)
@ Sweet Dead
« съб 10:03 pm »
Както и да е с много писане нищо не се постига. Браво на Илияно и така :)
@ padre
« съб 9:58 pm »
тогава що се намесваш?трябваше да оставиш да ми отговори момчето и точка......та БРАВО Илияно,перфектно развитие,но искам да те питам-как минаваш спецките таз седмица? :)
@ Sweet Dead
« съб 9:56 pm »
Аз нищо повече от това да не провокираш не съм казал. Не приемай цветовете така навътре аз не съм по-специален :D
@ padre
« съб 9:51 pm »
то затова точ чат е на тоя хал......все някой от вас ще скастри нас-обикновените и трябва да си излезем кротко до следващия пост след няколко дни :)
@ padre
« съб 9:50 pm »
аз като гледам ти го създаде напрежението.....Иляно ми отговори,че не е купувал понки и щях да го похваля за развитието,ама другите цетове започнахте да ме мъмрите......та кой създава напрежение ? ;)
@ Sweet Dead
« съб 9:45 pm »
Никой не те заплашва :D просто ти казвам, че не трябва да правиш излишно напрежение. ;)
@ padre
« съб 9:43 pm »
нали това е чат бе хора......май като се пише на някой от различните цветове е забранено,явно не съм го прочел в правилата :)
@ padre
« съб 9:42 pm »
пак заплахи :) за какво?
@ Sweet Dead
« съб 9:38 pm »
:) Никъде не пише, че е забранено да се постват снимки на победи. Щом не те засяга няма смисъл да я коментираш, а мен не ме засяга снимката, а твоето държание, което може да доведе до проблеми :) Илиано не те е коментирал, не виждам защо трябва ти да го коментираш.
@ padre
« съб 9:35 pm »
колкото до това дали Илиян е купил или не понички-никъде не съм казвал какво е правил-просто споделих,че купуването е начин да си направиш отбора бързо силен,а дали той или някй от отбора му го е направил си е тяхна работа
@ padre
« съб 9:33 pm »
sweet dead доколкото виждам пиша в чат-не се заяждам с никой,просто момчето всеки ден пуска снимки-ясно е вече.....а това,че не засяга мен......ми не засяга и теб,както и много други,но всеки си изказва похвалата или друго мнение,не разбирам къде е проблема
@ barezy2002
« съб 8:00 pm »
За силен герой ориемам тези кото са всяка седмица в топ 10 в лигата. Това означава и активност естествено да се правят всички лига атаки на ден. Аз съм в топ 10 ясяка седмица , без първата седмица когато пуснаха новата лига, тогава останах 11ти
@ Принц Нестор
« съб 7:47 pm »
Скрийншота, който споделих вчера е също победа над Зина. :-) Явно всички я смятаме за наистина много добър играч, щом се хвалим с победи над нея. :-) А в това няма нищо лошо. Никой не е длъжен да приема нечие мнение, единствено трябва да го уважиш. :-)
@ Sweet Dead
« съб 7:27 pm »
Браво :)
@ barezy2002
« съб 7:16 pm »
Дало ми е много луд кусмет , това е от началото на декември 2017
@ barezy2002
« съб 7:14 pm »
@ barezy2002
Ето и аз имам победа над Хена
@ Sweet Dead
Илияно нито се държи надменно, нито се заяжда. Ако беше битката моя и аз щях да и се накефя :)
@ Sweet Dead
« съб 7:13 pm »
Padre долкото виждам играча не праща скрийн как бие теб :) Мисля, че мнението ти е излишно след като не те засяга ;)
@ barezy2002
« съб 7:08 pm »
Аз оставих активно развитие само в един сървър бг4
@ barezy2002
« съб 7:08 pm »
Героя ми е с име като ника ми тук, сигурно ме засипате
@ barezy2002
« съб 7:07 pm »
Здравейте, и аз да пиша в тоя чат
@ Принц Нестор
« съб 6:36 pm »
Постоянството е най-важното. Иначе никога няма да си развиеш добър герой. :)
@ илияно
« съб 6:30 pm »
ами старая се постоянство се иска и другото си е късмет :)
@ VOX
« съб 6:29 pm »
Ааа, грешно разбрах. :) Ами браво, че я побеждаваш. Дано показателите ти да са все така силни.
@ илияно
« съб 6:27 pm »
не, почнах 120 след тях ,вече 2 години и някой месец

Who is chatting