В момента е 18 юни 2018, 07:33

• Теми
  • Теми

Влез

• You do not have permission to post in chat.
Chat Rules
Правилата на чата и настройките за него може да откриете тук: viewtopic.php?f=3&t=10485
@ VOX
« съб 9:48 pm »
Аз съм над закона в тая страна!
@ k1ko0
« съб 10:47 am »
izliza izvestie za zlodei a nqma takuv ?
@ Dreamer
« чет 11:32 am »
някой немец пак си е нямал друга работа :d
@ VOX
« чет 5:03 am »
Да!
@ k1ko0
« ср 9:03 pm »
Като няма какво да правят ново по играта, поне да не я съсипват...
@ VOX
« ср 2:49 pm »
И сега в отбора ще се влиза само заради битките (да не мислите, че някой ще чете бележките?). :)
@ VOX
ИДИОТСКО
@ VOX
Ахахахаха, да сложат там чата...
@ Лукче
« вт 9:28 pm »
Като вдигат цените, поне да има всички опции за плащане.... :?
@ k1ko0
« вт 9:28 pm »
In Germany servers :D :D :D
@ Лукче
« вт 9:25 pm »
Къде е paypall ????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
@ Dreamer
« вт 8:30 pm »
Пък на мен ми казаха, че не било бъг да виждам умешани 2 чата, на два сървъра.... :shock:
@ mitaka20
« вт 7:26 pm »
развалиха хубавата игра мамицата им. Бесен съм. какво може да направим по въпроса да върнем чата ?
@ k1ko0
« вт 7:08 pm »
Има ли смисъл да им вярвам
@ k1ko0
« вт 7:07 pm »
:O
@ k1ko0
« вт 7:07 pm »
About your concerns about the Support Team and having Bulgarian people helping the Bulgarian players - we are working in that direction and we hope to truly improve the BG services within the next few weeks.
@ rosko23
« вт 6:56 pm »
Наистина идеята за чата е меко казано...малоумна
@ Принц Нестор
« вт 6:14 pm »
@ k1ko0
« вт 12:37 pm »
ако трябва и на немски ще им пиша
@ k1ko0
« вт 12:37 pm »
Писал съм им на английски, кога ще върнат българския екип и ще си оправят мизерните магазини за сетове и понички
@ k1ko0
« вт 12:36 pm »
То като пиша на български на тая поддръжка те ми пращат малоумни отговори
@ k1ko0
« вт 12:27 pm »
.........
@ Домини Дирч
« вт 10:30 am »
Пишете на български.
@ emil_petrov99
« вт 10:20 am »
Те тез в поддръжката български говорят ли, или да им пиша на английски?
@ Домини Дирч
« вт 10:13 am »
Ужас, пишете до поддръжката.
@ Dreamer
« вт 10:11 am »
:D :D :D
@ Dreamer
« вт 10:10 am »
Това е през приложението :lol: :lol: :lol:
@ Dreamer
« вт 10:09 am »
Аз игаря в повече от един сървър и в чата виждам едно място всичко, което е писано във всичките отбори, в които играя :D
@ Dreamer
« вт 10:08 am »
Ахахахаха то да беше само това..
@ padre
« вт 10:04 am »
вече може да махнат долу иконата за отбора........не виждам смисъл от нея........кой гледа бележките и стената на отбора?почти никой
@ padre
« вт 9:58 am »
за къФ чеп ми са тез проценти отгоре?всеки може да смята и да брои
@ padre
« вт 9:57 am »
като нямаш добри идеи просто не прави нищо,а не да разваляш нещо просто ей тъй....за спорта
@ padre
« вт 9:55 am »
знам,че нашите тук не играят,но просто трябваше да си го изплюя......сори за малко по-твърдия изказ
@ padre
« вт 9:54 am »
тез неща нали се пробват преди да се пуснат?на кой "траверс" му е по-удобно с тоз чат дето е на майната си?
@ padre
« вт 9:53 am »
кйто може да прати много поЗДРАВИ на тия дето правят козметиките-аз им викам "дъски между релсите"......
@ Домини Дирч
« вт 9:01 am »
Ще може да проследявате процесът по изпълнението на героичните подвизи. Напредъкът ще се показва под бутона с подвизите. Ще можете да проследявате избран от вас подвиг или избрания по подразбиране от системата.
@ Домини Дирч
« вт 8:59 am »
Вече ще може да продавате цяла страница от хранилището наведнъж. Заключените предмети, няма да бъдат продадени, дори да са в избрания таб.
@ Домини Дирч
« вт 8:59 am »
Предметите в хранилището вече ще може да се заключват. Заключените предмети няма да може да се продават директно.
@ Домини Дирч
« вт 8:58 am »
Използвайки иконка ще може да се прехвърляте между списъка с приятели и чата по всяко време.
@ Домини Дирч
« вт 8:58 am »
Отборният чат ще може да е достъпен от всяко място в играта. Отборният чат е преместен в листа с приятели.
@ emil_petrov99
« вт 8:51 am »
Някой да знае нещо за новия ъпдейт?
@ k1ko0
« нед 2:39 pm »
трябва някой да ме приеме за член в страницата
@ Принц Нестор
« нед 1:32 pm »
https://m.facebook.com/groups/401190270 ... 3306267292 - Нарисувайте или снимайте своя помощник или домашен любимец, съберете най-много харесвания на качената снимка и ще спечелите ваучер за 125 понички. Имате време до 28-ми юни! :)
@ Принц Нестор
« съб 12:29 pm »
Да, спецките са се побъркали! Направих и видео на това което се случва. Мега-критичен удар съществува! https://youtu.be/aF8hsTiNvE0
@ k1ko0
« пет 9:35 pm »
Аааа тия специални мисии са се развалили...
@ Dreamer
« пет 11:39 am »
А "малките" , както ти казваш играчи по-малко ли мрънкат? Да бе да ;) всеки има право да си изкаже мнението или да се оплаче от нещо, което не му харесва
@ Dreamer
« пет 11:37 am »
:D
@ Dreamer
« пет 11:34 am »
@svilen74 ами ти защо връщаш контра на големите отбори, като уж сте слаби и не можете да ги биете
@ Йети
« пет 7:56 am »
Все едно ти в бг2 не си атакувал отбор,който няма шанс като примерно BG Jedy.Не се числя към "големите играчи",но определено съм недоволна от "Презареди",цикленето по време на изпълнение на спец мисиите и падането от време на време въпреки че обикновено и половината живот не ми взимат.Преди така не беше.
@ svilen74
« пет 1:03 am »
ОП големите играчи нападат отбор който няма шанс
@ svilen74
« пет 1:01 am »
Всеки недоволен
@ svilen74
« пет 1:00 am »
Еми големите играчи сте това
@ svilen74
« пет 12:55 am »
Така е
@ Йети
« чет 10:11 pm »
Спец мисиите са от 2013-та.А най-лесно е да се докладва,че някой си е правил труда да разбере как се минават.Как казах....аман от докладчици!
@ Йети
« чет 10:01 pm »
Няма какво да направят...на нас бая сили,проби и работа в екип ни струваше докато разберем как се минава спеца.Пък тея къде докладват да си гледат работата...те си гледаха как дуели да печелят да се бият в гърдите.
@ Принц Нестор
« чет 9:55 pm »
:D Не вярвам да ги "оправят" спецките. Те са си балансирани уж, достъпни са за всички, не представлява измама или нечестна игра. Няма причина да го направят. А и все пак личната стратегия не може да бъде само една и съща за всички. Трябва разнообразие. Едни с повече сила, пък нямат опит от спецки, други с малко сила но повече опит
@ Йети
« чет 9:53 pm »
На пакистански да им отговарят та поне спеца да минаваме без "Презареди"
@ Йети
« чет 9:52 pm »
И тъй от докладчици ще си страдаме
@ Йети
« чет 9:52 pm »
Било бъг да се минава с малко спеца пък той сега изостава с тая сила и Домини му се съгласи,че "много лесно не било на хубаво"
@ Йети
« чет 9:51 pm »
Еми той и тук писа

Who is chatting