Тема за гласуване

Място за провеждане на различни конкурси
darkness90
Отбор: valcite

Re: Тема за гласуване

Мнениеот darkness90 » 26 май 2017, 21:21

1.Място - Мръсничкаджийче
2-ро място: сивиръсснейп
3-Трето място: k1ko0

Потребителски аватар
b3d5
Герой Магистър
Отбор: Империя

Мнениеот b3d5 » 26 май 2017, 22:23

След дълги уговорки и спорове с литературния критик Кучето най-накрая се разбрахме.

Ще сложа и малък коментар към всички творби.

Творбата на k1ko0:
Браво, има нещо и от теб, но си го поставил върху "скелет", който сътвори Мук. Следващия път пробвай нещо оригинално. :-) Не си мой фаворит.

Творбата на specter:
Знаем за твоя талант. Отново много интересни рими, интересна идея, леко отдалечаваща се от задачата и сюжета на темата. Жалко че не участваш.

Творбата на Radi12:
Ех, още един плагиат. Моят съвет и към теб е, че трябва да пробваш с оригинална творба.
Не си мой фаворит, съжалявам.

Творбата на Принц Нестор:
Много добро представяне. Има си хубави рими, хубава последователност и структура. Така както е тръгнало водиш класирането към момента. Успех ти пожелавам и вярвам, че ще бъдеш сред победителите!

Творбата на amanda:
Честно казано в началото прочетох най-първия вариант на произведението ти и първата ми мисъл беше "можеше и по-добре". Няколко секунди по-късно разбрах че имаш ново мнение и видях редактираната версия, а после и още една, а сега изглежда има и още една. Хубава ти се получи творбата в крайния й вариант, няма спор. Но някак си след всичките тези редакции .. не знам. Не мога да го обясня. Римите ти са добри, много неща ми харесват, одобрявам текста напълно. Това вмъкване за програмистите и името на Домини не ми харесва, защото някак си нямат нищо общо с героя и неговите виртуални действия.
Съжалявам, не си ми фаворит.

Творбата на Мръсничкаджийче:
Изключително добро представяне! Браво! Римите ти са добри, много добри дори. Идеята за представяне на зона по зона приключенията на героя ти много ми допадна. Единственото, което не ми хареса е дължината. Направо като поема на Смирненски. Гласувам за теб и ти давам ЕДНА точка.

Творбата на Vox:
Допада ми идеята за разказ под формата на стихотворение. Определено римите ти накуцват, но въпреки това имаме хубава история.
Идеята ми беше да ти дам една точка, но тъй като си ми удрял рамо няколко пъти, то удвоявам гласа си, а и знам че ти си герой. :-)
Давам ти ДВЕ точки.

Творбата на сивиръсснейп:
Изнедващо за някои може би, но... това е произведението, което най-много ми хареса. Кратичко, не много сложно, някак си детски и наивно изразено, а тъй като самата игра е с аудитория от деца това придава един много сладникав вкус на невинност. Грешките, които са допуснати, особено тази с повтарянето на "даже" ми сътвори една картинка на малко 8-10 годишно дете, което рецитира стихчето пред публика и някак си ме накара да се усмихна.
Ето защо ще дам ТРИ точки на сивиръс! Поздравления! :-)

И така за финални думи ще кажа, че всички са се потрудили малко или много и имаме едни впечатляващи и приятни резултати. Ето защо предлагам на организаторите да наградят ВСИЧКИ участници с оригинални творби, защото те са уникални сами по себе си и реално всеки заслужава да спечели. Силно се надявам, че това ще бъде взето под внимание, а и едва ли ще попречи на играта. :-)

Поздравления на всички отново и ви пожелавам успех! :-)

----

1 точка за Мръсничкаджийче
2 точки за Vox
3 точки за сивиръсснейп

Потребителски аватар
rosko23
Защитник на Закона
Отбор: Старата Школа

Мнениеот rosko23 » 27 май 2017, 06:32

1.Място - amanda
2.Място - Принц Нестор
3. Място - сивиръсснейп
Познаването на страха може да те защити, стига той да не надделее.
Obi-Wan Kenobi

Потребителски аватар
rosko23
Защитник на Закона
Отбор: Старата Школа

Мнениеот rosko23 » 27 май 2017, 06:33

Извинете за спама RIPPER BG4
Познаването на страха може да те защити, стига той да не надделее.
Obi-Wan Kenobi

Потребителски аватар
amanda

Мнениеот amanda » 27 май 2017, 11:29

1-място Мръсничкаджийче
1-място Radi12
3-място VOX

ник няма да напиша ,не искам награда.. и без това го превърнаха в цирк!
Поне си направете труда да прочетете стихотворенията за които давате точки, както са направили неколцина от гласувалите.
драми драми.. няма какво повече да коментирам! ;) :D
Доброто се забравя, злото — никога. :!: ;)

Потребителски аватар
amanda

Мнениеот amanda » 27 май 2017, 11:38

amanda написа:1-място Мръсничкаджийче
2-място Radi12
3-място VOX

ник няма да напиша ,не искам награда.. и без това го превърнаха в цирк!
Поне си направете труда да прочетете стихотворенията за които давате точки, както са направили неколцина от гласувалите.
драми драми.. няма какво повече да коментирам! ;) :D
Доброто се забравя, злото — никога. :!: ;)

Потребителски аватар
VOX
Пазител на Закона и Реда
Отбор: Отровните Понички

Мнениеот VOX » 27 май 2017, 11:51

Еми то щом е почнало така...
1. k1ko0
2. Аманда (въпреки промяната)
3. Мръсничкаджийче

BG1: VOX

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 31 май 2017, 10:47

Така, за жалост и този конкурс беше опорочен и то не от гласовете на администрацията (както в повечето случаи сме обвинени), а от един от участниците.
Пренебрегнах факта, че е използвал точни фрази от чужда творба, но да гласуваш за себе с акаунт (който споделя твоето IP, което си е нарушение за мулти) е грозно. Грозно е, защото показваш, че със собствени сили не можеш да спечелиш и че не си достоен да губиш!
Поради тази причина гласовете за k1k0 не се зачитат. Класирането изглежда по следния начин:
Принц Нестор - 31
Мръсничкаджийче - 26
Vox - 18
Amanda - 12
сивиръс снейп - 11
radi12 - 6
specter - 1

Обаче - оценявам старанието и произведенията и честните участници не са виновни за така стеклите се обстоятелства, поради тази причина, Призовата тройка ще получи награда като за първо място :)
Amanda и Сивиръс Снейп - награди за второ място.

Моля играчите да ми изпратят лично съобщение с желания помощник. Благодаря предварително.

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 05 юни 2017, 08:12

Наградата комплект снаеяди за гласувал отива при автора на 11-тия пост (дата 5 + 6 месец): XENA

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Върни се в “Конкурси”