Hero Zero Magazine - Септември 2015

HZ вестник, истории и други
Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда
Отбор: Народен Юмрук; Пони Тийм, Луди катерици

Hero Zero Magazine - Септември 2015

Мнениеот Xrisinkaa » 12 сеп 2015, 11:22

Списанието вече е факт, надявам се да ви хареса и да се забавлявате.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
"Една от най-долните привички на дребните души е да приписват своите низости и на другите."
Из "Дядо Горио" - Оноре дьо Балзак
Изображение
Дизайн, художествено оформление и редактор на редактора в HZ Magazine

Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда

Re: Hero Zero Magazine - Септември 2015

Мнениеот Xrisinkaa » 15 сеп 2015, 01:10

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
"Една от най-долните привички на дребните души е да приписват своите низости и на другите."
Изображение

Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда

Мнениеот Xrisinkaa » 15 сеп 2015, 01:11

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда

Мнениеот Xrisinkaa » 15 сеп 2015, 01:12

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда

Мнениеот Xrisinkaa » 15 сеп 2015, 01:25

Странен комикс: http://imgur.com/vzHCGmt

Време за понички

Нека започнем още в самото начало с това, че всеки е свободен да използва колкото иска понички и по начин, по който му харесва. Няма писано и неписано правило за това как, кога и по колко понички трябва да изядем, за да сме най-добрите, но това е моето предложение за това къде е най-разумно (според мен) да похарчите своите понички и за какво (според мен) никога не бих дала дори 1 трохичка.

В играта е много трудно, ала не невъзможно да си спечелим понички. В началото, когато все още сме смотаняците на квартала и никой не ни приема сериозно, е много по-лесно да спечелим понички. Самата игра ни ги отпуска, е, не в промишлени количества, но мога да кажа, че е задоволително. Тогава нямаме нужда от толкова понички, колкото ни дава играта, затова е добра идея да ги пазим, докато не стигнем по-високо ниво. Понички може да спечелим от:
- Мисии;
- Дуели;
- Геройски подвизи;
- Специални мисии;
- Турнири;
- Разбира се, може и да си ги купим.

Както виждаме има доста начини да изкараме понички, но още един път, те трябва да бъдат харчени с мисъл. Изкарваме ги бързо, а още по-бързо ги харчим. Има толкова много неща за които могат да си отидат нашите понички. Нека да поговорим за това къде е хубаво да похарчите поничките си и разбира се, къде няма смисъл да го правите.

Твоят отбор

Твоят отбор дава много бустери на героя ти (повече опит, повече монети, повече показатели). В отбора можеш да дариш единствено понички, които си купил. Понякога администраторите на играта правят конкурси, които награди се изразяват в понички, тези, ти можеш да дариш в отбора. Важното е да не мислим само за себе си, трябва да помагаме на отбора, в който сме. Изберете си отбор, помогнете му и той ще ви се отблагодари.

Бустъри
Може би едно от най-важните неща е да играем с бустъри. Това е идеалната опция за харчене на някоя и друга поничка. Има 3 вида бустери, които ще разгледаме по-обстойно надолу. Всеки един бустер има два варианта за закупуване – с монети или понички, като от това зависи и колко % помощ Ви дава. Та бустер за 7 дни, ще Ви струва скромните 10 понички. Може да Ви се струва много във... както казват време на криза, но сладкото, си е сладко, а и сигурно знаете разликата.

• Бустер за умения

Този буст Ви дава 50% бонус към точките Ви. Препоръчвам купуването му на по-високи левъли когато се борите за турнир по слава, искате да минете силните си мисии, а също така и когато сте нисък левъл, тъй като това би Ви помогнало да вдигате по-бързо ниво, заради силните Ви показатели.
• Бустер за мисии
Този буст намаля времето за мисиите Ви с 50%, т.е скъсява времето Ви на половина и използвате по-малко енергията. Силно препоръчвам на който и да е левъл, както висок, така и нисък.
• Бустър за работа
Дава Ви 50% екстра монети. Препоръчвам този буст само за високите нива, тъй като там монетите си заслужават, а и за играчи, които не са много редовни, е стратегия да оставят героят си да работи и все пак да правят нещо полезно, докато не могат да играят.
• Попълване на енергията

Това е една добра идея за харчене на понички, НО трябва да знаем как да си купуваме енергията. Има два варианта – монети и понички. Важно е да знаем, че след всяко едно попълване на енергията с монети, цената расте, расте, знаете... расте. Когато стане прекалено висока е удачно да си купим последното презареждане с понички.

Това бяха съветите ЗА пръскане на сладко, нека поговорим за това къде никога не бих си дала сладичкото.

• Завършване на мисии
НИКОГА, честничко, НИКОГА! Не бих използвала тази оция, много хора го правят, но според мен си е живо разхищение.
• Атакуване на играч
Поредното НИКОГА, ама никога. Това е...
• Скипване на времето за специалните мисии
И нека отново да продължим с моето никогва-не, не бих, наистина не го правя... какъв е смисъла?!
• Правене на тренките по-бързо
Така тук имаме две разграничавания, едното е да си пуснем тренките на един път, а другото е да ги завършим моментално. Правя ги и двете, да... сърцето ме боли понякога, но е по-добре да си запазим сладичкото за нещо по-важно. Просто намирайте време за играта, знам, че не винаги става, но... така е.

Ето още една тема – Донътите в магазина

Пазарувате ли? Откачен шопинг маниак ли сте? Давате ли си последното сладичко за снаряди? Интересни кутии, луди предмети със статс +300000000, рефрешвате ли шопа по 30 пъти на ден, за да Ви се падне липсващата част от сета Ви и какво ли още не?! Мисля, че туко-що отговорихте на въпроса ми.
Ето за какво може да ползваме поничките в шопчето или както се води официално – Магазинът за втора употреба:

• Купуване на предмети - одобрявам
• Рефрешване на магазина - одобрявам
• Купуване на снаряди - одобрявам

Бележката тук е, че ако сте ниско ниво не е много удачно да рефрешвате шопа, изчакайте докато станете по-висок левъл, за да има някакъв смисъл, тъй като на ниско ниво, дрехите остаряват много по-бързо.

И така, това бе от мен, купувайте, харчето, но и пазете поничките си. Успех!

П.С Благодаря на всички за търпението, участието и вярата. :3

В броя участваха:
Ashe, Apollonia, zakii, Muk - гости на броя
XENA93, Zoppy, BTZ, Evilcho - избор на публиката (ФБ въпроси)
emil_petrov99 - проф. Всичкология
esoes - обзор на турнира (06/09)
Xpucunka - всичко останало :D
Изображение
Изображение

Dreamer
Пазител на Закона и Реда

Мнениеот Dreamer » 15 сеп 2015, 07:27

Поздравления за списанието Хриси, супер е станало :)
I'm just a dreamer

Потребителски аватар
сивиръсснейп
Герой без Лиценз
Отбор: отровните понички и Advance
Контакти:

Мнениеот сивиръсснейп » 15 сеп 2015, 07:44

супер е станало списанието
Сивиръс е учител по отвари и ръководител на дома Слидерин. Сивиръс бил най - добрия приятел и шпионин на Дъмбълдор. Сивиръс: той не е от лошите, оказва се може би най-положителният герой

Изображение

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент
Отбор: ПСИХОДИСПАНСЕР

Мнениеот emil_petrov99 » 15 сеп 2015, 22:10

Ооооо, проф. Всичкология. :D

Хубаво е да видиш плода на труда си. Колкото и да е той.

Потребителски аватар
Ashe
Извънреден Пазител
Отбор: Луди катерици

Мнениеот Ashe » 15 сеп 2015, 22:44

аз съм красив както винаги, не знам какво повече да кажа за списанието :lol:
Луда катерица (:

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент
Отбор: ПСИХОДИСПАНСЕР

Мнениеот emil_petrov99 » 15 сеп 2015, 22:59

Ashe написа:аз съм красив както винаги, не знам какво повече да кажа за списанието :lol:

Харесваш се значи на "селфито"? :D :D
Официалният език във форума е български и екипът на Форума счита за свое задължение да пропагандира употребата на кирилица. :)

Върни се в “HZ Magazine”