HZ Magazine Брой 2

HZ вестник, истории и други
Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

HZ Magazine Брой 2

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:31

Изображение
Днес, не на шега излиза новият априлски брой.
В него освен обзор на седмичния турнир, ще може да откриете:
Кои са героите, достойни за супер отбора на Сървър 1
Какво се случва, докато играете Hero Zero от офиса
Защо вторият ни гост Evilcho е толкова зъл и какво е да си малкото голямо зло на сървъра
Артемида задава неудобен въпрос, на който Evilcho не се посвени да отговори
И за капак - ще научите какви са предимствата на котката помощшник!

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Най-дебелият дебелак :)

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:35

Muk написа:Уважаеми читатели! Без малко, нашият втори брой да остане без гост. Дни наред, нашият "репортер" кръстосваше сървърите на длъж и на шир в търсене на личности, които да подложи на тежък и мъчителен разпит. Едни умело се скриха, а други почти го набиха. В крайна сметка, нахалният като конска муха "ловец на клюки", притисна в ъгъла най-дебелия от всички дебелаци и с голяма кошница за пикник и бутилка с неясно по произход питие, успя да го подкупи да разкаже за себе си и за това, кой е всъщност той. А вие разбира се го познавате. Той е толкова дебел, че се налага да спи на пода. Той може да изяде цялата игра Hero Zero заедно с форума и админите. Tой може да спечели първенството по сумо, само с поглед и широка усмивка. Той познава най-много хора с наднормено тегло, защото той е лидерът на ДебелациООД. Той може да разтърси всички ни с един подскок (ако иска), защото той е човекът с неограничени възможности и без лимит в теглото. Зъл по ник, но добър по душа. На вашето внимание, е нашият специален гост Evilcho!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Re: HZ Magazine Брой 2

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:35

Muk написа:Преди много време, светът на Hero Zero не познавал болката от войната и разрухата. Героите живеели спокойно и безгрижно в сървър 1, в мир и хармония. Един ден обаче, слънцето било закрито от огромните криле на летящ змей горянин, който прелетял над света на Hero Zero.
Докато летял, змеят без да иска се прозял и глътнал един щъркел, който му летял в насрещното. Острият клюн на птицата се забил в гърлото на грамадното влечуго, змеят се задавил и започнал да кашля и да издава предповръщални звуци.
На края, след няколко минутна борба, той изкашлял голяма огнена топка, която се търкулнала по земята и изгорила 5 къщи, 3 ниви, 1 каруца и на един старец брадата.
Огънят не бил обикновен, а змейски. И всичко, което било засегнато от него, се променило завинаги. За хубаво или за лошо, всички хора които изгорели от огънят на змеят не умрели, а станали зли и кръвожадни.
Сред тях имало и едно момче. Преди да пострада от змейския огън, то било мило и добро, но след "инцидента", вече не било същото. Нападало хората, без причина, настъпвало котките по опашките по улиците, чупело прозорците на къщите и надничало под фустите на жените. Крадяло суджуците по терасите и дрехите от просторите. Веднъж дори взел близалка от устата на дете (абе страшна напаст). Това зло било познато като Evilcho.
За да избави света от тази беда, братът на Evilcho, който бил лидер на отбор VictoriaSecret, решил да го вербува при себе си и да впрегне тази мощ и разруха в нещо полезно. Но двамата братя не останали скрити за дълго. Тяхната сила и мощ била използвана в помощ на справедлива кауза и те станали членове на отбора за отмъщения Revenge.
Помощта, която Evilcho оказал на Revenge, била от съществена важност, защото скоро били отмъстени почти всички и отборът взел да се разпада, понеже вече нямало нужда от него. Evilcho останал да оглавява Revenge заедно с брат си известно време и отмъщавал на ляво и на дясно, каквото и където му попадне.
Един ден, двамата отмъстители разбрали, че има много за трепане и в сървър 2 и заедно с останалите бабаити отишли в другия сървър, където създали отборът Darksiders. Делата на Darksiders били същите като тези в Revenge и много скоро и в сървър 2 всичко било пометено.
Макар и много зъл и страшен, нашият герой, се съюзил с Дебелаци ООД и още преди да се усети, се озовал начело на този отбор от пълни и приятно закръглени хора. Никой не знае, дали от страх или от уважение fail е отстъпил лидерството на Evilcho, но всеки знае, че днес той се подвизава в сървър 2 като един от най-дебелите, всеядни и страшни лидери. Неговият отбор е основан на планински връх, но сега е в долина. Дали са изяли върха или просто всичко се е слегнало от тежестта е мистерия, но всички са били раздрусвани и мачкани от тях, водени от злия и отмъстителен Evilcho.
Какво прави той сега, дали дебелее или пази диета, дали има бъдещи планове? Това ще се разберете, ако прочетете интервюто ни с него.

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Искрено и лично

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:39

1. Кога се появява Evilcho в света на Hero Zero?
Evilcho: Появява се когато по-малко зарибеният ми брат реши да ми провали живота... Знаейки и възползвайки се от моята податливост към онлайн игри...

2. Защо Evilcho? Толкова ли си лош?
Е: Дори повече... В речника с/у думата "Зъл - има моя снимка" .Оставете речниците... прекалено съм неотразим, за да ме снимат!

3. Трябва ли да си най- дебелият, за да оглавяваш ДебелациООД, или може да си "дебелак" и само по кожа и кости?
Е: За да си начело на "Дебелите" не става само с акъл... трябва и ядене!

4. Защо fail избра теб за свой заместник?
Е: Не той мен избра за наследник, а аз него за предшественик!

5. Ако има възможност за избор на фракция "добри" или "лоши", ти кои би предпочел.?
Е: Лоши естествено... Винаги лошият герой е по-готиният :) А и да не забравяме ,че момичетата харесват лоши момчета!

6. Държиш ли на външния вид на героя си или ти е все тая с какво е облечен, важното е да дават точки предметите?
Е: Естествено ,че държа... от месеци си търся дрешката на лейди Гага от късове говеждо месо... Но за сега без успех!

7. Отмъстителен ли си в дуелите или просто си хабиш куража?
Е: В дуелите съм като енергото... Имам списък с абонати и който не си плаща тока... му го спирам!

8. Обичаш ли да похапваш отровни понички и действа ли ти по някакъв начин тяхната отрова?
Е: Е как бе... винаги по една отровна поничка половин час преди хранене за по-добро храносмилане!
Без тях останалата храна не ми е вкусна! И тук е мястото да помоля Зина...(Защото не би могло да има интервю, в което не е спомената) Вземи ме бий без снаряди, че ти си единственият герой в тоя сървър срещу когото нямам нито 1 спечелен дуел дори и на късмет...

9. Имал ли си друг отбор преди ДебелациООД и каква е причината, вече да не си в него?
Е: Имах друг... Малко известен факт е, че това е Darksiders... А не съм в него, защото тогава в този отбор играехме само аз и брат ми...Другите просто фигурираха в списъка с играчите... Нямаше изгледи за развитие... И второ... Fail (Румен) или по-късно станал известен в нашите среди като Юда , се оказа по-сладкодумен от колкото предполагах...

10. Ти играеш и в двата сървъра - имаш ли предпочитания към някой от тях?
Е: И в единия сървър правя най-доброто за отбора и в другия също... Но определено за моментът предпочитам 2рия сървър...
Там съм с хората си от много време, по-добре се познаваме и си прекарваме супер време като се отпуснем в чата :)

11. Ако трябва да сравниш отбора си в съвър 1 с този от сървър2, къде има повече плюсове и къде повече минуси?
Е: На въпроси с уловка не отговарям :D Но, ако трябва да съм честен не мога да сравня 2-та отбора... всичко е коренно различно... хората , стратегиите и т.н.

12. Като лидер на топ отбор, ставаш ли жертва на спам терор?
Е: Че аз ги обичам тия работи... само след як спам терор , може да последва мощен игнор! Но като цяло имало е доста интересни съобщения... Не колкото тези към Артемида :Д , но все пак... Забавлявал съм се доста! Понякога сам , понякога заедно с отбора :)

13. Има ли Evilcho естествени врагове в играта и кои са те?
Е: Когато си толкова дебел като мен имаш само естествени закуска, обяд и вечеря... А кои са те? Менюто е богато!

14. Като старши "Дебелак", би ли свалил килограми или дебелеенето е до пръсване?
Е: При нас никой никога не е достатъчно дебел... Дори и аз! Жалко ,че ВетоКюфтето не е част от отбора...

15. Ако в света на Hero Zero, можеше да убиваш герои, ти кой герой би убил?
Е: Всеки герой под 100кг заслужава да умре... Без шоколад, понички и ДЕБЕЛАЩИНА... просто не си струва да живеете!

16. Какъв съвет би дал на по-слабите играчи в играта?
Е: Хапвайте повече, за да не бъдете слаби! Удебелението прави силата!

17. Имате ли нещо като мото което използвате в отбора си?
Е: Ние сме толкова дебели ,че лятото продаваме сянка! Ние сме толкова дебели, че се намираме едновременно в 4 часови пояса!
Ние сме толкова дебели, че като стъпим на плажа и идва прилив! Толкова сме дебели, че единствените ни снимки са от спътник!
Ние сме толкова дебели, че дори Чък Норис не може да ни претегли!

Интервюто взе: Muk

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Предишният гост задава въпрос

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:41

Мини рубрика - Предишният гост задава въпрос.
В тази наша рубрика, всеки гост от предишния ни брой ще има възможността да зададе един труден и защо не леко неудобен въпрос към нашия нов гост. В този брой, първата наша гостенка, която мина между капките и се отърва само с 15 въпроса, е Артемида. Тя беше негов съперник в БГ2, а напрежението между тях не веднъж се е обтягало. Сега, когато нещата се поуспокоиха, и двамата играят като съотборници в БГ1, амазонката с хаплив език, внезапно му сервира въпроса...
Въпрос от Артемида към Evilcho:
Поигра с мен в един отбор.... още ли мислиш, че съм диктаторка?
Отговор:
Ами честно казано, когато се присъединих мълвата за лошата ти страна беше на пълна сила в отбора...
Но недълго след това ти понамали темпото и аз така и не можах да я видя... Иначе със сигурност комуникацията ни до сега винаги е била диалог!
А и аз обичам, когато жените показват лошата си страна и взимат нещата в свои ръце :D

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Супер отборът на Сървър 1

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:42

Ghost85 написа:За първи път в едногодишната история на играта, ще ви представим класация на топ 30 играчите от сървър 1.
Трябва само да споменем, че класацията е базирана на общ брой точки от показателите на героите, като се има предвид, че са с дрехи и че са имали бустер за показатели и помощници.
Класацията е актуална към 30.03.2014г.

Ето я и нашата класация за месец Април на елитния отбор от сървър 1:

XENA93 - 29982 (Отровните Понички)
Alexandrov - 27807 (Отровните Понички)
Артемида - 27590 (Луди Катерици)
t0nko - 26726 (Divine Existence)
олемале - 26162 (Луди Катерици)
Батката - 26077 (Луди Катерици)
Graci - 25093 (Отровните Понички)
Muk - 24836 (Луди Катерици)
Kat - 24377 (Отровните Понички)
bacho76 - 24274 (Divine Existence)
Kibika - 24260 (Divine Existence)
Argentum - 24166 (Отровните Понички)
dani23 - 24045 (Divine Existence)
Гецата - 24032 (Луди Катерици)
Youstink - 23803 (Луди Катерици)
GABRIELLE - 23654 (Луди Катерици)
OKSIS - 23526 (Луди Катерици)
bgto - 23066 (бясните унищожители)
usmivka - 22546 (Divine Existence)
Циганин15 - 22381 (Divine Existence)
martin - 22274 (Отровните Понички)
katerinaencheva - 22234 (Луди Катерици)
zzz1 - 21965 (Отровните Понички)
Evilcho - 21510 (Луди Катерици)
u3p0gA - 21115 (Луди Катерици)
Satanail - 21082 Dream Team)
vikiiikobre86 - 20508 (Divine Existence)
Shayen - 20304 (Удри)
Ghost85 - 20224 (Народен Юмрук)
Engineerman - 19523 (Народен Юмрук)

Сървър 2 стягайте се ... скоро вие сте наред. :)

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Hero Zero от офиса

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:43

Muk написа:чернова за новият брой 1 април.
Историйката в този разказ е измислена, всякакви съвпадения с никове и случки от играта са напълно случайни.
Hero Zero в офиса.
От скоро започнах нова работа в един офис близо до нас. Работата не е кой знае колко натоварена и общо взето през цялото време стоя пред компютъра и бездействам. Така и не се научих да нареждам пасiанси, но пък за щастие, служебният ми компютър беше вързан с интернет и аз смело си сърфирах из мрежата. За това и от първия работен ден постоянно си цъкам Hero Zero и времето ми минава неусетно. Онзи ден докато разгорещено спамих в отборния чат, ненадейно дочух зад гърба си ленивия и досаден глас на шефа:
- За това ли ти плащам?!
Изтръпнах изведнъж.
- Ей сага си отнесох глобата - помислих си на ум. Затворих веднага браузyра и пред шефа с половин уста измънках нещо от рода на " Извинявам се, повече няма да се повтори"
- Hero Zero ли играеш? - попита ме отново шефът.
- Ами да. - отвърнах му аз. - Влязох за малко...
- Как се пишеш в играта? - прекъсна ме с усмивка шефът.
Аз го изгледах учудено.
- Не ме гледай - засмя се той - и аз го играя. Героят ми е Shevcheto73.
Изведнъж ме заляха и топли и студени вълни. Това Shevcheto73 тази сутрин го смазах от бой. А миналата седмица го прецаках за седмичния турнир като го изкарах от топ 10. Дето се вика хич не ми беше приятен и сигурно и той не ме харесваше особено. Ако сега му кажех името си, кой знае как щеше да реагира.
- Кажи де! - настоя той.
- Ами JelezniaYumruk е никът ми. - отвърнах му аз почти шепнешком.
- Аха! - потри доволно ръце той. - Значи ти си JelezniaYumruk?
- Ами да, но....
- Ех защо не знаех това миналата седмица, преди турнира! - ухили се той.
- Ами Шефе, ще извиняваш за това. - оправдах се аз. - Ако знаех...
- А, няма проблеми. - потупа ме по рамото той - В играта не съм ти шеф.
Тръпка на облекчение ме обхвана. Да му се не знае и съвпадението. Баш пък за този дразнител ли се хванах да бачкам.
- Ще ти се реванширам, за следващия турнир. - обещах му аз усмихвайки се.
- Не бой се - смигна той и излезе от стаята ми.
Окуражен, от това че ми се размина леко, почти веднага след него отново се върнах в играта.
Десетина минути, след това получих ново съобщение. Беше от Shevcheto73. Леко се усмихнах, като си представях, че сега цял ден ще си препращаме съобщение с шефа, а старата вражда, между героите вече е минало.
Отворих съобщението, което съдържаше само един линк за прикачен файл. Копирах линка и отворих снимката. Беше скрийншот с писмо. Писмото беше адресирано от мен до него. Съдържанието му беше една много дълга и хубава псувня, която изреждаше повечето му близки и роднини, чак до девето коляно.
- Лелее! - плеснах се по челото аз - Вярно, че този го "нахраних" един път много здраво!
Сега явно щеше да ме тормози, просто бях сигурен в това. Цъкнах на отговор и с треперещи ръце му написах "mogo se izviniavam za tova".
След няколко секунди, се получих отговор. Отворих съобщението, а в писмото пишеше: " Този месец си с 20 лева назад :) "
- По дяволите! - казах си аз - По-добре да ме беше докладвал на админа.
След една минута получих ново съобщение - " Има ли място за мен в отбора ти?"
Бях лидер на отбор. Отборът ми не беше лош, стояхме в челната десетка, но си подбирахме внимателно членовете, а тази "цветарка" Shevcheto73, изобщо не беше за нас. До колкото бях запознат с играта на Shevcheto73, въпросният играч беше обиколил всички по-силни отбори и никъде не се задържаше за дълго. Без много да му мисля му отговорих - "niama miasto".
От другата страна дойде отговор "Намери де. :) и пиши на кирилица за бога!"
Това не можеше да е истина. Скучният ми шеф, заплашваше да ми съсипе целия труд и кеф от играта. Нямаше как, все пак работата ми трябваше, и волю не волю, се налагаше да му угодя. Прегледах на бързо, играчите от отбора и видях, че Цецко, не беше влизал от 4-5 дни. Той обикновено изчезваше за по 1 седмица, но после се появяваше отново в играта и общо взето си беше готино момче. Нямаше как обаче и за да угодя на този нахалник "Шефа", изритах Цецко и пратих покана на Shevcheto73.
Мина се около минута и половина, и в отборният чат с оранжево се изписа: "Shevcheto73 се присъедини към отбора."
- Здравейте!!! - беше първото нещо, което написа Shevcheto73.
В чата на съветниците, Иво веднага подхвана въпроса:
- tozi ti li go vkara tuka?
- az - признах си веднага.
- ti poludia li? za kvo ti e taia cvetarka?
- tva e 6efa mi - обясних му на бързо.
- i kvo? - заяде се Иво. - da ne ti e 6ef i tuka?
- ne be brat - оправдах се аз - iska da go vkaram pri nas 6toto...
- pffff - изпъшка в чата Иво - mi ti si znae6.
Най много се дразних на това, когато някой ми каже "ти си знаеш" и то точно в момент, когато съм най-объркан.
- mi toi sled malko moje da iska i savetnik da go napravi6 - продължи да се заяжда Иво.
Пепел му на устата на Иво. Почти веднага ми се появи личен чат от Shevcheto73.
- Няма ли да ме направиш съветник?
Не е истина! Реших да си спестя нерви и време и без да споря и да се обяснявам излишно, просто го промотнах за съветник.
Втори личен чат от Иво се появи в хронологията ми:
- nqmam dumi brat!!!
Преди да отговоря и да напиша каквото и да било, Иво напусна отбора.
- Този, къде изчезна?! - написа ми Shevcheto73 в личният чат.
- 6te svalq slava - излъгах аз.
- Сигурен съм, че имаш КИРИЛИЦА на компютъра си... използвай я!
Бях бесен! Не стига, че за няма и 5 минути размених двама свестни играчи за един, който мразя, но и на всичкото отгоре, ми сега ми прави забележка как да пиша в чата на собствения си отбор. Е няма пък да стане!
- mnogo bavno pi6a na kirilrica - отвърнах му аз (което не беше лъжа).
- Трябват ти повече упражнения.
- taka e.
След малко при мен влезе секретарката с една папка в ръцете си.
- Шефа ти праща тези документи - каза тя и хвърли папката на бюрото ми. - Иска да ги препишеш и да му ги пратиш по мейла.
Честно, искаше ми се да му забия един шамар на този. Все пак, взех папката и се захванах за работа. Докато преписвах документите, слушах звука на играта и се ориентирах, кога да си пусна нова мисия. Виждах, че отборният чат мигаше, но нарочно не влизах да го чета. Знаех, че онзи дразнител ми пише на лично и изобщо не ми се занимаваше с него.
Изминаха около 20 минути, когато шефа отново влезе в стаята ми.
- Как върви? - попита с надсмешка той.
- Ами справям се лека-полека.
- Много добре! Помислих, че нещо си ми обиден.
- А, не. - излъгах го директно в очите.
- Това е добре. Аз реших, че не ти допадат новите промени.
- Всичко е наред. - уверих го аз и си продължих да преписвам документите.
Шефа излезе от стаята, а аз моментално отворих чата, за да видя за какви промени ми говори той.
- Ай стига бе! - плеснах се почелото аз.
В отбора беше настанала истинска суматоха. В чата вървеше разправия между Shevcheto73 и всички останали. Хората ми негодуваха срещу мен и постъпката ми да го вкарам в отбора, както и да го направя съветник. Шефа ми се беше развихрил с пълна сила. Тошката, който беше дал към 400 понички за отбора, се опитваше да му обясни, колко е нежелан по принцип в отборът ни и как внезапната му поява в редиците на съвета е извънредно голяма глупост, с която никой не е съгласен. Без много да се церемони, моят шеф го беше изритал от отбора, в резултат на което след него бяха напуснали още двама, а останалите се караха помежду си.
Призля ми... Как беше възможно за по-малко от час, да съсипе отбора ми, който месеци наред съм градил. Това беше истински кошмар. Трябваше да направя нещо, но първо исках да помисля как точно да постъпя, преди да предприема някакви действия. За това излязох от играта и се захванах да преписвам документите.
След няколко минути, служебният телефон звънна. Беше шефът.
- Вкарах героя на сина ми в отбора - побърза да се похвали той - И без друго има доста място вече.
- Добре, няма проблем. - отвърнах му аз.
Но проблем имаше, и то голям. Отборът ми се разпадаше и то благодарение на този "мултак" шефа.
Синът му беше на почти две годинки. Ясно беше, че няма начин, въпросният акаунт да е негов.
Идваше ми да си изтрия героят и да приключа с това.
- Ще дадеш ли едно рамо на другият ми герой за турнира? - попита той. - Аз го налях одеве, но ти ми даваш повече слава.
В този момент си помислих, че ако имаше конкурс за най-противен герой в тази игра, моят шеф щеше да го спечели с лекота. Той погазваше всичко свято, което можеше да съществува в света на феърплея.
- Ами да, ще ти помогна. - отвърнах му аз. - Но нямам кураж в момента.
- Добре - съгласи се той - после след обедната почивка, ще направим няколко атаки.
Връзката по телефона прекъсна. Аз гледах като ударен от гръм.
Възможно ли беше голям човек, женен с дете и да се държи толкова шантаво и дори детски? Просто бях изумен от неговата глупост. Само ако можех да измисля, как да се отърва от него.
-Ами да!- плеснах се по челото.
Ето че ме осени идея: Мултак, който си бие и двата акаунта за слава... охо, този шефът, направо си плачеше за репорт до админа.
Влязох в поддръжка и с възможно, най-голямо удоволствие и наслада, го докладвах за мултиакаунтинг. Доволен от себе си и предвкусвайки вкуса на сладкото отмъщение, станах от компютъра и отидох да обядвам.
Върнах се след почивката и нетърпеливо, отворих съобщенията в поддръжката, за да видя дали ми е отговорено.
Разбира се, имаше ново съобщение и то гласеше, че играчите са наказани. Почти подскочих от радост. Справедливостта възтържествува! Толкова бях доволен от себе си, че дори си пуснах музика и продължих да си преписвам документите, които шефа ми беше дал по-рано.
След десетина минути някъде, се появи и той.
- Нещо стана с играта! - оплака ми се веднага. - Не мога да си вляза с героите.
- Как така? - направих се на учуден аз.
- Ами така. Пише че акаунта ми не е активен. Ти играеш ли?
- Да.
- Хм? Странна работа.
Шефът се врътна и излезе от стаята ми.
- Така ти се пада. - злорадо си прошепнах аз.
След около час, досадникът, отново влезе при мен.
- Баннат съм! - сподели тъжно той.
- Защо? - попитах аз.
- За мулти.
- Много кофти... - наведох тъжно глава.
- Все тая. - отвърна шефът - И без друго играта не беше кой знае какво.
Той дръпна папката с документите и излезе от стаята.
Стига бе! Това ли беше?! Всичките тези нерви, цялата тази интрига? Той на практика ми разби отбора за нула време и всичко това за едно "все тая"!? Нямам думи просто. Влязох в играта и веднага изритах двата му героя от отбора.
Разпратих покани на всички напуснали и изгонени и на всеки по отделно писах съобщение за случката, какво точно беше станало. Извиних се на останалите и почти оправих нещата.
Вечерта, преди да си тръгна изчистих всички видове браузери, в които се бях логвал през служебните компютри и се зарекох, никога повече, докато съм на работа да не играя игри, още по малко в присъствието на шефа.
От мен да знаете: Работното време е време за работа, свободното време е време за забавления".

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Седмичен турнир

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:43

Muk написа:Таз седмичният турнир по слава отново завърши сполучливо, като да не повярваш всичко си мина по график 21:00 никакви изненади..
При героите, в сървър 1 неумолимо и с демонична решителност на първо място завърши thedemon. Той обгърна с ципестите си криле 75 понички и с пламъци и демоничин смях, ги отнесе... там където си живее. Колкото и да препускаше около него, през него като подивял, divkon не можа да му измъкне победата и се наложи да се задоволи с 60 понички, които все пак не са никак малко и ще го подсилят достатъчно, за да успее следващия път. Vicktoria получи утешителните 40 понички за своята трета позиция. Но Вики, внимавай със тях, защото лятото иде, а захарта вае причудливи форми по тялото, ако човек прекали с нея. И все пак да ти е сладко, честито трето място.
В сървър 2 KOBRA86, съвсем в хардкор стил, се пребори за първото място и добави 75 понички в актива си. При толкова много бой, нужно е и хапване за възстановяване на силите. Въпреки двата си лъскави пистолета, канапът за удушване и студеното си изражение зад тъмните си очила, Agent47 не можа да вземе голямата награда и прибра 60 понички, от втората си позиция. Явно сега при дебелаците е качил някое килце, за това леко се задъха на финала. Нищо и второ място си е супер. Трети с 40 понички, завърши tod. Дали ще ги изяде сам или ще ги добави при другите отровни понички, решението си остава негово. Но пък 40 понички не са никак зле и за това той получава нашите адмирации като трети в седмичния турнир. Да му е сладко!
При отборите тази седмица беше не по-малко интересно и доста яко. Направо като да не повярваш първо място го взеха NepoznatiE. Поразпитахме за тях из сървъра, но никой нищо не знае за тях, явно наистина са били непознати. Но не и след този турнир, сега вече всички ще ги знаят, защото отнесоха цели 200 понички, с които ще заякнат доста повече от преди. MegaPower прибраха 150 понички нагреден фонд, защото завършиха втори. Само ако познаваха NepoznatiE, може би щяха да сложат още малко мега на паура си, но при това положение, 150 понички, все ще им свършат работа. Царете на играта, съвсем по царски и доста дженталменски, пуснаха напред двата други отбора, като решеха да вземат 100 понички от 3-тото място, с уговорката, че на следващия турнир, ще стъпят в законните си царски владения и ще си застанат начело на класацията.
В сървър 2 с японски акцент и самурайска точност ХАЧИКО заковаха на първо място и прибавиха 200 понички, към строителните си материали за подобрение на отбора си. Един косъм, една плюнка не стигна на Доминаторите да доминират над ХАЧИКО и за добро или за лошо тяхната награда от турнира е второ място подкрепено със 150 понички. Ех малшанс, но какво пък и втори трябва да има. С гръм и трясък и много шум BU12TRAS 1912 искаха да надскочат Доминаторите, и да вземат второто място, и макар и с равни точки и много заслужени усилия, жребият беше хвърлен и неумолимо, играта реше да ги постави на трето място в този турнир. Явно малшансът е имал силна вечер, защото доста често се е изявявал в този турнир. Ех "съдба" както казват някои. Дано няма сърдити и нацупени, но такава е играта. За вас 100 понички и трето място. Следващият път дай боже 1-во. Общо взето, надигравенето тази седмица беше такова и който намазал, намазал. Който изпуснал, изпуснал. И в нашата игра, както във всяка друга има и победители и победени.
Ако искате да сте от първите, стягайте редиците, засядайте пред компютрите и пратете хубавото време по дяволите. Ако все пак, не ви пречи да загубите и слънцето и топлото пролетно време ви теглят повече на вън, то в това няма нищо лошо, защото живота е хубав на всяко едно място. :)
Честото на победителите и успех на новите участници с новия турнир!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Помощниците - котката

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 10:59

Изображение
Muk написа:Помощниците и техните проблеми.
Котката.
Още, докато го произнасям, и започвам да се кискам. Ама сериозно ли? Котка, помощник на супер герой.
Наистина звучи абсурдно, освен ако злодеят срещу когото се изправяте с котка помощник, не е самият Мики Маус.
И все пак, нека да споменем, че една обикновена котка, която би могла да тича след вас и да мяука по петите ви, би ви придала доста зловещ и мистичен вид.
Сложете на котката малко бомбе и монокъл и направо, може да изкарате на някого акъла с такъв помощник. За да постигнете обаче този хорър елемент, е нужно да положите някакви усилия (повече от това да викате само "маци маци, писи писи). За да превърнете тази самоближеща се, отъркваща се в краката на всеки, космата твар в супер помощник е добре да се изгради както диета, така и тренировъчен режим.
Може да храните котката си с котешка храна, но така рискувате тя да надебелее и да стане твърде мързелива. Не забравяйте, котката е хищник, също като лъва, но по-малка. За да събудите хищническите й инстинкти, е достатъчно да я подложите на глад. Гладът ще я накара сама да си търси храна, като ловува дребни птици, насекоми, гризачи и т.н.
За всеки случай си скрийте мишката, а най-добре и клавиатурата. Няма регистрирани случаи за изядени от котка клавиатури, но посегне ли на мишката веднъж, почти сигурно е, че ще поиска да види сметката и на клавишите.
Когато, котката ви се превърне в завършен ловец, може да преминете към допълнителните й тренировки.
Кълбо прежда:
Разровете, стария скрин на най-близко живеещата до вас баба и вземете няколко кълбета прежда. Котките обожават да си играят с тях. Достатъчно е да подхвърлите в лапите им кълбо прежда и те започват да го размотават наоколо, така все едно вие ще го навиете след това.
Ако не разполагате с прежда, може да отидете до магазина за 1 лев и да си купите някое от онези лазерчета, които котките винаги гонят на където и да го насочиш.Важно!!! Ако сте на 8-ми - 10- ти етаж не го насочвайте навън през терасата. Избягвайте да го насочвате и върху шосето пред вас (за всеки случай).
Много важно оръжие за всяка котка са, разбира се острите й нокти.
За да бъдат винаги остри като бръснач, вашата котка, трябва да ги остри постоянно. Сега не бързайте да вадите пилата или да пускате шмиргeла. Няма нужда от това, оставете само котарака в стаята с холната гарнитура и той сам ще си наточи ноктите върху скъпата дамаска или естествената кожа на канапето ви.
Когато успеете да докарате вашия котешки помощник до желаната супер форма, той ще бъде едно истинска машина за убиване. Ще може да съдере с острите си нокти чисто новия костюм-комплект на вашия враг и не само, че ще го остави по бельо, но и ще му бутне показателите и ще го направи по-слаб. Ако вашият враг има куче за помощник, котката умело може да го разсее и да го елиминира, като го накара да я гони по оградите или дърветата на около.
В случай, че врагът ви е компютърен злодей, то вашата супер котка, веднага ще му изяде мишката и ще го остави само по клавиатура. И всичко това, би могла да стане, при положение, че тренировките на този помощник, преминат идеално.
Ако объркате, дори и най-малката подробност, рискувате да превърнете котката си във влакнеста или проскубана торба с бълхи, която мързеливо ще се отърква около вас, в очакване да я нахранете с котешка консерва. Такъв помощник само би ви преспъвал по време на битка и по-скоро бихте загубили заради него. Да не говорим и за подигравките, които ще отнесете, от противниците ви. Само си помислете, кой велик боец е участвал в битка заедно с котката си?
Лично аз не знам. Катка за помощник, ми се вижда шантаво. Е Маймуна например, е къде къде по-добър избор. Но за това може да поговорим в следващият брой. :)

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Конкурс

Мнениеот Домини Дирч » 01 апр 2014, 11:03

И наистина не нашега обявяваме творчески конкурс:
Уважаеми герои,
може да участвате в нашия конкурс за есе на тема "Как прекарва ваканцията си един супер герой?".

За целта трябва:
В специалния топик да публикувате есето си, което да е с дължина до 1000 думи
Срокът за публикуване на материалите в специалната тема в раздел Конкурси е 09.04.2014г.
Освен съдържанието на есето, ще се вземе под внимание граматиката и правописа на творбите ви.
Есета написани на латиница няма да участват в конкурса.
Задължително посочете името на героя си и сървъра! Имате право да участвате само с една творба.

Творбите ще бъдат оценявани от жури, а
победителят ще види есето си в нашето издание HZ Magazine и възможността да води собствена колонка в списанието.

Победителите ще бъдат обявени на 20.04.2014г

Изображение

Изображение

Върни се в “HZ Magazine”