HZ Magazine Брой 3

HZ вестник, истории и други
Потребителски аватар
Войводата
Пазител на Закона и Реда

Re: HZ Magazine Брой 3

Мнениеот Войводата » 15 май 2014, 01:38

Нямам нищо против статиите, дори някои ми са много интересни, донякъде и забавни. Просто като ще правите нещо, правете го като хората или въобще не го правете. Извадили сте списъци с най-силните герои - хубаво, ама ние на врачки ли си да си играем, че да разберем кога ще има такава класация? Като пускате нов брой, пишете кога и дали въобще ще има такава класация и който иска, и му е важно ще се облече. Не е сложно да добавите някои промени, просто го имайте като жокер занапред.
Извинявай, ако съм те обидил с нещо, Мук, не съм имал това за цел, а и точно теб те уважавам най-много от форума - мисля че няма смисъл да пиша защо.

Потребителски аватар
Ghost85
Герой Студент
Отбор: Gamers Team

Мнениеот Ghost85 » 15 май 2014, 12:51

В брой 2 си беше упоменато, че ще се прави класация на сървър 2. Явно не си го чел.
Това, че се борите за класацията по слава, мен не ме бърка. Гледат се облечените герои. :)

За напред няма да се правят такива класации, щом ви нараняват крехкото достойнство. :)

Потребителски аватар
Пресиянка
Отбор: Great Drak

Мнениеот Пресиянка » 07 юни 2014, 14:38

Играта предимно е за опит, но и за показатели един пример с FlashPower той е най-голямото ниво в Сървър: бг1 но това него прави най-добрия ! Той е най-голямо ниво но показателите са, малко слабички защото като е мислел за опита е забравил показателите Вижте FlashPower и XENA23 сравнете за нивото кой е по-добър !!
Съобщението нее начина да се обърнеш към админ !

hlapeto0o
Защитник на Закона
Отбор: Elite Forces / ДЕБЕЛАЦИ ООД
Контакти:

Мнениеот hlapeto0o » 07 юни 2014, 15:52

Пресиянка написа:Играта предимно е за опит, но и за показатели един пример с FlashPower той е най-голямото ниво в Сървър: бг1 но това него прави най-добрия ! Той е най-голямо ниво но показателите са, малко слабички защото като е мислел за опита е забравил показателите Вижте FlashPower и XENA23 сравнете за нивото кой е по-добър !!

ХЕНА23 ???

И тук не е мястото за това което казваш.

vboks7

Мнениеот vboks7 » 08 юни 2014, 12:44

Здравейте.

Ако това е класация за сървар Бг2 има доста по-силни играчи.

Някой като bunyhero Zedron draven и т.н Погледнете и другите герой, а не само големите нива. :)

Потребителски аватар
daniii23
Герой Студент
Отбор: Desert Eagle

Мнениеот daniii23 » 08 юни 2014, 13:20

Мисля,че темата за класацията е изчерпана,не се гледат високите нива,а показателите.Въпреки,че ще повторя, неможе да се напомня на всеки един да се облече и да си вземе бустър за умения,за да му се видят реалните показатели
Desert Eagle

Потребителски аватар
traynaG
Пазител на Закона и Реда
Отбор: Дебелаци ООД

Мнениеот traynaG » 09 юни 2014, 16:25

vboks7 написа:Здравейте.

Ако това е класация за сървар Бг2 има доста по-силни играчи.

Някой като bunyhero Zedron draven и т.н Погледнете и другите герой, а не само големите нива. :)

Вижте, дадените играчи в класацията "топ отбор на BG2" са много по-силни от играчите, които ти споменаваш.
Като за начало, играч с никнейм bunyhero изобщо не съществува. :)
Друг път би било по-добре да обръщате по-голямо внимание на написаното преди вас и на самите факти. Можехте да отделите малко време и да поогледате отново "топ отбора". Някои играчи са пропуснати, но като цяло може да добиете представа, че дадените показатели в списанието са около 20 000, а споменатите от вас играчи притежават показатели да речем двойно по-малки - около 10 000.
Надявам се да имате това предвид другия път когато коментирате.
Лек ден! :)
You can't become a hero by being normal.

Върни се в “HZ Magazine”