Търсят се репортери за HZ magazine!

HZ вестник, истории и други
Потребителски аватар
Muk
Герой Студент
Отбор: Desert Eagle

Търсят се репортери за HZ magazine!

Мнениеот Muk » 05 ное 2014, 22:47

Здравейте!
За да са още по-забавни и интересни новите издания на HZ magazine, набираме репортери.

Задачата на репортера е да подготвя статии, да редактира текстовете и да набавя интересни материали за новите броеве на списанието.

За да станете Репортер:
- трябва да сте комуникативни
- да имате интерес в някоя от областите: Здраве, Спорт, Хоби, Изкуство, Музика и др.
- уменията с фотошоп и други програми ще бъдат предимство

Ако искате да кандидаствате за Репортер отговорите на следните въпроси в тази тема:
1. Владеете ли Adobe Photoshop, iliustrator или някоя друга подобна програма
2. Ако станете част от екипа по коя рубриката или тема бихте избрали да работите?
3. Напишете кратка история по темата, която сте избрали.
В случай, че бъдете одобрени, ще Ви уведомим и ще имате възможност да се включите в декемврийския брой на списанието.
Изображение ИзображениеИзображение

sisi54
Отбор: Полезните понички

Re: Търсят се репортери за HZ magazine!

Мнениеот sisi54 » 06 ное 2014, 22:39

Имам среден опит с обработването!Имам свободно време за това и много ми се занимава!
Няма човек,който да не е отделял по 1 час за да слуша музика!Дори на Супер героите им остава време за музиката.Когато бях на остров Ментелисимо един човек,толкова си беше усили музиката от слушалките,че се чуваше на около 5м от него.И познайте,слушаше Моцарт,а от съседния бар бяха пуснали чалга :P .Получи се доста странна комбинация.Погледнах към морето и си помислих,че един човек се дави,а той си изпробваше как работи телефона му под вода,докато слушаше на слушалките песни на Майкъл Джексън!Аз разбира се проверих какво става и тогава видях как съвсем близо до шамандурата група туристи от бабички,облечени с рокли бяха сложили една тонклона върху шамандурата и познайте те какво слушаха-Азис!Отидох в един близък хотел да си резервирам стая и рецепциониста си звънкаше с звънчето от скука! :lol: Резервах и излезнах пак на плажа.Имаше мъж със слънчеви очила,който буквално правеше музика със сламката и капчиците сок,останали по дъното на чашата!Има още толкова щури неща на тема Музика :D sisi54 bg1 Надявам се да ви е харесало

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент
Отбор: ПСИХОДИСПАНСЕР

Мнениеот emil_petrov99 » 06 ное 2014, 23:08

Нямам много опит с Photoshop или подобни. Мога да се занимавам със статия, имам много свободно време. :)
Рубрика- не знам.. Мога по всичко да работя освен счетоводство.. :D
Официалният език във форума е български и екипът на Форума счита за свое задължение да пропагандира употребата на кирилица. :)

Потребителски аватар
rosko23
Защитник на Закона
Отбор: The Jedi Order

Мнениеот rosko23 » 07 ное 2014, 06:39

Здравейте аз ще съм кратък:доста комуникативен съм имам интерес към повечето посочени области като най-вече здраве.Нямам опит с фотошоп.Обичам HZ обаче вие си решавате...

kokonata-bg3
Познаването на страха може да те защити, стига той да не надделее.
Obi-Wan Kenobi

sisi54
Отбор: Полезните понички

Мнениеот sisi54 » 07 ное 2014, 07:04

Имам среден опит с обработването.Свободно време-много и ми се занимава!Тема-хоби.Надявам се да ме изберете.Текстът,който написах по-долу беше на тема музика,не знам изобщо,защо го написах :D .Надявам се да ме изберетe!
sisi54 bg1

Павчо
Новопоявил се Герой

Мнениеот Павчо » 07 ное 2014, 15:58

Здравейте, имам доста добри умения с Photoshop, Имам интереси към Музиката и спорта според мен мога да науча на много хората.
Комуникативен съм, мисля че мога да бъда от полза на хората и да ги запозная с много нови неща.

Лек и спокоен ден.

Потребителски аватар
mitaka20
Пазител на Закона и Реда
Отбор: FireLions <3

Мнениеот mitaka20 » 08 ное 2014, 09:57

Здравейте, кандидатствам за тема спорт. Имам големи познания в сферата на футбола и неговата история, мога да напиша статии интересни клюки, не само с футбола, интересни статии и за други спортове мога да ви предоставя :)
Общо взето съм си баш маняк на тема ''Спорт''.
Относно PS, имам познания, но не практикувам PS, мога да използвам друга програма в която имам повече познания :)

1. Владеете ли Adobe Photoshop, iliustrator или някоя друга подобна програма Да, програма: Pisc Art
2. Ако станете част от екипа по коя рубриката или тема бихте избрали да работите? Спорт
3. Напишете кратка история по темата, която сте избрали.

Водна топка / Water polo

Водна топка (water polo) е колективен спорт, който комбинира елементи от плуването и хандбала. Всяка среща се играе между два отбора като всеки от тях се състои от 13 души. В игралното поле всеки отбор може да играе с не повече от 7 играчи (6 полеви и 1 вратар). Целта на всеки отбор е да отбележи колкото се може повече голове в противниковата вратата. Състезателите носят бански и шапки като всяка шапка е с номер от 1 до 13 в бял (за домакините) и син или различен от бял цвят (за гостите). Вратарите носят винаги номер 1, а за резервните вратари номер 13.

Играта се състои от 4 части като всяка част продължава 8 минути в мъжките и женските възрасти и 5 минути при възраст деца. При всяко спиране на играта се спират общото време и времето за атака. След всяка част има почивка от по 2 минути, като почивката между втората и третата част е по-голяма (5 мин.). Както в баскетбола, така и във водната топка всеки отбор има време за нападение и във водната топка, то е 30 сек. При началото на всяка част топката се хвърля или поставя (върху специален коридор) в центъра на игрището от съдията, който се движи откъм страната на съдийската маса. Така спринтьорите на всеки отбор плуват за топката и отборът, чийто спринтьор достигне пръв до нея я печели.

Спортът се практикува в различни възрасти.
    България е постигнала големи успехи
    За първата Балканиада в София през 1931г., българските плувци научават всички "модерни" начини на плуване, както и някои сведения за играта водна топка, до тогава почти неизвестна у нас.
    Първите плувни секции били организирани в столичните клубове "Левски" и "АС-23". В тези секции през 1932г. били сформирани и отбори по водна топка.Така се стига и до първия официален мач между "Левски" и "АС-23" завършил без победител - 0:0.

През 1932г. се играл първият международен мач по водна топка у нас. Гостуващият отбор на английската средиземноморска ескадра побеждава сборния отбор на София със 7:2. Три години по-късно отборът на "АС-23" осъществява и първото гостуване на български отбор по водна топка в чужбина. В басейна "Лидо" в Букурещ румънците ни побеж- дават с 10:0. След тези първи срещи водната топка започва да се развива възходящо. Създават се нови центрове във Враца, Смолян, Кърджали, продължава успешната работа във Варна, "Локомотив" /Сф/, "Локомотив" /Рс/, ЦСКА "С. знаме".

Първият национален отбор е сформиран през 1946г. за Балканиадата в Сплит /Хърватска/.
    През онези години националният отбор по водна топка участва на две олимпиади, три световни първенства, две световни купи и три европейски първенства. На Олимпийските игри в Мюнхен отборът зае девето място от 16 отбора. Най-доброто постижение на българската водна топка е осмото място на ІІІ световно първенство в Западен Берлин.

Така се стига до създаването на Българската федерация по водна топка на 18 декември 1965г. На следващата година българските ватерболисти участваха за първи път в Европейско първенство, което се състоя в Утрехт /Холандия/. Отборът ни зае 11 място. Това беше добро начало, свързано с първите стъпки на сериозна и организирана подготовка на националния ни отбор, които беше включен и за Олимпийските игри в Мексико през 1968г. През 1967г. е открит и първият покрит 50-метров басейн "Диана" - започва нов етап в развитието на водната топка в столицата, тъй като вече има условия за целогодишна подготовка.

Нашите ватерполисти са балкански шампиони през 1971г., за младежи - през 1979 и 1981г.

Водната топка е много популярна в българия.Известни отбори в българия са:

“ВАРНА” – Вн.
    “КОМОДОР”-Вн
    “ЧЕРНОМОРЕЦ”-Бс.
    “СЛАВИЯ”-СФ
    “ТИЧА’- Вн
    АКВА-СПОРТ - Вн
    ЦСКА - Сф
    Левси - СФ
    Ботев Враца - Вр
    Черно Море - Вр
    Красна Поляна - Сф
    и много други :)

Източник: mitaka20 ; vivasport ; укипедия
    Редактор: mitaka20
Това е пример, дълго е :D
Благодаря за отделеното внимание.
Смело лъвче ;)

s1wSp0wNTday
Отбор: Пчеличките

Мнениеот s1wSp0wNTday » 11 ное 2014, 17:58

Здрасти,
мога да работя с PS CS6. На 19 съм, работя от 7 годишен с програмата PS и мога да работя също и с Sony Vegas Pro 12. Бачкам и с Game Maker, Cyber Link и Movie Maker. Имам интерес към спорта.

Ето и линк към канала ми в YouTube :arrow: https://www.youtube.com/user/TheKShow100/featured

Играя в BG1,
казвам се leosss

Потребителски аватар
KLe4Ka
Защитник на Закона
Отбор: Crazy Monkey, Kamenitza
Контакти:

Мнениеот KLe4Ka » 06 дек 2014, 22:00

Имам опит с програмите Paint, Excel и фотошоп.
Интересувам се от спорт, музика.
Искам да добавя че съм добър тексописец.
Лятна Двойна Седмица [цък]

BG2-NoMercy
BG4-NoMercy

...

kjgg
Отбор: Gamer team

Мнениеот kjgg » 25 яну 2015, 18:12

1. Владеете ли Adobe Photoshop, iliustrator или някоя друга подобна програма 5-6/10 опит с adobe photoshop
2. Ако станете част от екипа по коя рубриката или тема бихте избрали да работите?Игри+изкуство
3. Напишете кратка история по темата, която сте избрали. Имам 1 идея,която искам да я споделя накъде.Общо взето тя е включено с herozero а тя е..
Доста хора питат различни видове играчи,който са на топ 20.А именно въпроса е как да си развия героя,как да стана силен като тебе.Един ден се сетих да почна да пиша в различните места как се играе херозеро.И сега съм,намислил да почна да снимам клипове свързано с това!

Върни се в “HZ Magazine”