Hero Zero Magazine - Февруари 2015

HZ вестник, истории и други
Потребителски аватар
Muk
Герой Студент
Отбор: Desert Eagle

Re: Hero Zero Magazine - Февруари 2015

Мнениеот Muk » 31 яну 2015, 19:37

Драги читатели на HZ magazine, в този брой ще ви представим разбор на турнирът от миналата неделя.
То вярно, че както се казва този е на път да свърши, а ние ровим в старият, но какво пък толкова...
Та по същество:
В сървър 1 миналата неделя, някъде към двадесет и един нула, нула часа, първи в турнира завърши fullspeed.
С максимална скорост той измъкна 75 понички като победител и ги замъкна в гнездото на орлите. Но не само той зарадва тимът си с победа - slothman също отнесе награда от 60 понички към вече привикналият с победите и победителите в него Desert Eagle. Двамата съоборници оставиха послание на thedemon от The Syndicate, че за да достигнеш връхната точка, е нужно да живееш на високо. Все пак thedemon получи своите 40 понички за трета позиция и ще може да подсигури бустерите си за предстоящите битки със своите съперници.
В сървър 2 на първа позиция изтропа дебелакът Tropancho. Той взе 75-те понички, за да поддържа характерната за отбора му форма. След него с 60 понички на второ място се нареди Alonso от Walkers, който пък изпревари в атаките си attackmen от Отровните понички. Отровни или не, attackmen си взе 40 понички за своята трета позиция и така сложи точка в класирането за топ три.
И като казахме "три", няма как да не обърнем внимание на финалистите от сървър 3.
Там с тежко мълчание и болезнени шамари, първи се класира гостът ни в този брой - Темерута. Той взе 75 понички за своето първо място и продължи традицията в Дебелаци ООД, която е да има по един победител от тях всяка седмица. Втори след него стана hellboy от Отровните понички. Червенобузото момче от ада не успя да се пребори за първото място, но пък надигра aksel111 от Номадите. Напористият номад отмъкна 40 понички за своята трета позиция, показвайки на останалите след него, че макар и номадите да нямат постоянен дом, могат да бъдат доста постоянни в турнирите и особено в победите.
Ако се чудите, кой спечели турнира в отборните битки, трябва да ви ви кажа, че и аз не разбрах, но това което знам със сигурност е, че първите са взели по 200 понички, вторите по 150, а третите по 100. Които и да са те, им казваме честито и им пожелаваме когато приключат с развитието си, да успеят да създадат играчи, за които да пишем в турнира по слава в бъдещите броеве на нашето НZ magazine.
Толкова за този турнир. Успех довечера на новите финалисти и на добър час. :D
Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Muk
Герой Студент
Отбор: Desert Eagle

Мнениеот Muk » 31 яну 2015, 19:38

kumalisa написа:В броя взеха участие:
Специални гости: Темерута, Startera и thedemon
Интервюта: Хера, kumalisa
История за специалния гост: Muk
Статии: AmiGo, Хера, сивиръсснейп, Best36
Обзор на седмичния турнир: Muk
Художествено оформление и редакция: Хера, kumalisa
Изображение ИзображениеИзображение

vboks7

Мнениеот vboks7 » 03 фев 2015, 20:53

Има ли някакъв начин аз - JumBojjetti от сървар 2 (Бг2) да бъда гост в HZ Magazine, или има определено ниво, класа, известност??? :)

Благодаря.

Потребителски аватар
uBaH
Топ Загубеняк
Отбор: психодиспансера

Мнениеот uBaH » 05 мар 2015, 17:47

По спомен Темерута не беше първи .... накрая се обърнаха позициите ..дори hellboyy няколко дена държеше в описанието си пъровото място ;)

Потребителски аватар
lilito98
Новопоявил се Герой
Отбор: Темерута

Мнениеот lilito98 » 27 мар 2015, 18:33

uBaH написа:По спомен Темерута не беше първи .... накрая се обърнаха позициите ..дори hellboyy няколко дена държеше в описанието си пъровото място ;)

То това не е за точно определена седмица бе ;д като не знаеш не говори ;д че си смотан,, смотан си и само се мазниш :Д нали видехме как ми лафиш касиопея как лафила нещо за мен,, ма не ми пука ,, само дето си в отбор с тях а ги топиш на мен докато не те игнорнах,че си жалкар
Последна промяна от LeaveMeAlone на 27 мар 2015, 18:35, променено общо 1 път.
Причина: Нарушена точка 3.2. от правилата на форума - Култура

Потребителски аватар
CORNY
Отбор: Дебелаци ООД

Мнениеот CORNY » 31 мар 2015, 11:19

Добро списание. :)
Дебелаци ООД

Върни се в “HZ Magazine”