ЕКСКЛУЗИВНО! Стани звезда в звездното ни списание

HZ вестник, истории и други
Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Стани звезда в звездното ни списание

Мнениеот Домини Дирч » 02 сеп 2015, 19:39

Frozen написа:
Muk написа:- тайни репортери x3
Описание на длъжността: трябват ни трима души, които да пишат интересни истории за играта. Тази длъжност е малко променена от досегашната. От вас ще се изисква да пишете интересни истории за в играта, караници, клюки, пикантни факти и всичко, което ви харесва и ви прави впечатление. Ако вие сте комуникативен и винаги сте на правилното място и точното време, то тази позиция е перфектна за вас.

Здравейте,

Имам желание да участвам в списанието като "таен репортер", тъй като аз буквално съм под формата на една безкрайна мистерия, която много малко хора разгадават, направо съм си "тайна" личност. Запозната съм много обширно с играта, играчите и отборите във всичките сървъри, още повече имам голям стаж в някои от тях. Била съм част от много караници, клюки и пикантни факти (вярни или не), което не е много похвално или поне аз не го приемам като положително за себе си, но това ми дава един плюс, който би допринесал за тази позиция.
Общо взето прекарвам "прекомерно" много време компютъра по причини, които нямам желание да споделям публично по друга причина, която също няма да спомена. Комуникирам с много хора, което от своя страна също ми дава голям плюс за предполагаемата позиция.
Смятам че съм достатъчно интелигетна, още повече грамотна и споменавам "грамотност", защото много хора в днешно време не държат на правилното писане (на кирилица), за мен е важно изискване към самата мен. Всеки прави грешки, това е напълно разбираемо, но това да имаме по 5 грешки в дума от 4 букви е просто грозно и...

Ще се радвам да бъда част от екипа на списанието.

Поздрави,
Пандора, BG4

Кандидатурата е отхвърлена, авторът е наказан, тъй като се представя за друг играч.

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Потребителски аватар
nevidim
Новопоявил се Герой
Отбор: Бесните Унищожители
Контакти:

Мнениеот nevidim » 04 окт 2015, 10:29

Здравейте,
Кандидатирам се за длъжността за турнирите. Много ми харесват и често съм един хората от топ 3 или топ10.
Имам доста свободно време и с интерес ще си изпълнявам задачките. Активен играч съм играя от година и 2 месеца
и ми е доста забавна и интересна играта.
Благодаря за отделеното време.

iAron - bg1
Изображение

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент
Отбор: ПСИХОДИСПАНСЕР

Мнениеот emil_petrov99 » 06 ное 2015, 11:59

Здравейте,
отново се набират "помощници" за списанието. Нека всеки, който желае да се запише да напише в тази тема, като какъв иска да участва в списанието.
Този път ще имаме нужда и от човек, който да помага за оформлението и дизайна на списанието(да може да работи с photoshop), за тези, които желаят да са на пост "Дизайнер" моля, сложете по една снимка на ваша творба, като на пример корица на списание, един герой на фона на играта, надписи, имена и подобни.
Собственика на най- добрата корица ще заеме новия си пост като "Дизайнер" на HZ Magazine.

Поздрави!
Официалният език във форума е български и екипът на Форума счита за свое задължение да пропагандира употребата на кирилица. :)

Потребителски аватар
сивиръсснейп
Герой без Лиценз
Отбор: отровните понички и Advance
Контакти:

Мнениеот сивиръсснейп » 06 ное 2015, 13:51

аз ще участвам както досега, ще пускам различни теми в списанието
Сивиръс е учител по отвари и ръководител на дома Слидерин. Сивиръс бил най - добрия приятел и шпионин на Дъмбълдор. Сивиръс: той не е от лошите, оказва се може би най-положителният герой

Изображение

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент

Мнениеот emil_petrov99 » 06 ное 2015, 14:02

Добре. Мисля, че с теб имам връзка в скайп, ще ти пиша, когато съберем състава за да подготвим списание.
Официалният език във форума е български и екипът на Форума счита за свое задължение да пропагандира употребата на кирилица. :)

ibri
Отбор: geroite

Мнениеот ibri » 07 дек 2015, 15:13

iskam da sym taen reporter

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент

Мнениеот emil_petrov99 » 10 дек 2015, 00:53

ibri написа:iskam da sym taen reporter

Здравей,
моля прати ми на лично съобщение някаква връзка с теб.
+ Във форума официалния език е кирилицата, моля да се придържаме към нея. :)

iliqn4000
Отбор: ADVANCE
Контакти:

Мнениеот iliqn4000 » 02 апр 2016, 22:41

Здравейте, кандидатирам се за следене на турнирите . Винаги играя в тях и ги харесвам. Следя стрикнто всички. Бих се радвал да ви помогна с това :)
МЕЧТАТА Е ЗА ВСЕКИ НЕ СПИРАЙ ДА МЕЧТАЙ!!

ВСЕ НА ПРЕД ВСЕ НА ПРЕД С ШИРОКАТА УСМИВКА ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ

Върни се в “HZ Magazine”