ЕКСКЛУЗИВНО! Стани звезда в звездното ни списание

HZ вестник, истории и други
TheArrow
Отбор: Pro Hunters

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Стани звезда в звездното ни списание

Мнениеот TheArrow » 29 юли 2015, 16:32

Здравейте, кандидатирам се за следене на турнирите . Винаги играя в тях и ги харесвам. Следя стрикнто всички. Бих се радвал да ви помогна с това :)

Поздрави :)

Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда
Отбор: Народен Юмрук; Пони Тийм, Луди катерици

Мнениеот Xrisinkaa » 29 юли 2015, 18:31

TheArrow написа:Здравейте, кандидатирам се за следене на турнирите . Винаги играя в тях и ги харесвам. Следя стрикнто всички. Бих се радвал да ви помогна с това :)

Поздрави :)

Привет, ние също се радваме и ти благодарим за проявеното от теб желание; моля те, пиши ми на лично как предпочиташ да върви кореспонденцията с теб.
Изображение
"Една от най-долните привички на дребните души е да приписват своите низости и на другите."
Из "Дядо Горио" - Оноре дьо Балзак
Изображение
Дизайн, художествено оформление и редактор на редактора в HZ Magazine

iliqn3002
Отбор: без отбор

Мнениеот iliqn3002 » 29 юли 2015, 18:55

[quote="юмрука"]Та... Аз искам да стана част от невероятния ви екип!Искам да бъда "таен репортер" (3-тото) Следя кой какво прави знам всичко което става в играта (караници между отбори,играчи) Имам свободно време 6-8 часа и мога да пиша с часове списанието ми харесва много !В играта е пиша юмрука сървър бг4!

Дано стана част от този хубав екип!

Приятен ден.

П.П -(Късичко е но ...)[/quote]

djimi1
Отбор: superheroes

Мнениеот djimi1 » 20 авг 2015, 09:35

искам да кажа че си изпуснах езика.и съжалявам,но юмрука започна да ни казва какво да правим и ни псува написа ни п_ _ _и.Съжалявам че се изпуснах

Потребителски аватар
юмрука
Пазител на Закона и Реда
Отбор: Darksiders

Мнениеот юмрука » 20 авг 2015, 09:50

ОМГ , джими жалък си ... боклук ,ще ме нарича той ,я си гледай работата аз те нарекох ето така : п _ _ _ _ и ,това може да означава ,много неща примерно : пенсий :D Тук не е темата и не спами тук ,нещо ,ако имаш проблеми с мен нека да се изясним на лс в играта !

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент
Отбор: ПСИХОДИСПАНСЕР

Мнениеот emil_petrov99 » 24 авг 2015, 09:12

Можете да престанете да спамите тук!
Не е мястото където ще се казва кой какво праил, що правил. Имате си лс.
Никой не е длъжен да ви търпи и двамата. Всичко това, което правите сега е детска глупост...
Буквално като децата от детската градина. :oops:

Поздрави. :)

Потребителски аватар
esoes
Топ Загубеняк
Отбор: Desert Eagle , Отровните Понички ;

Мнениеот esoes » 02 сеп 2015, 14:45

юмрука написа:ОМГ , джими жалък си ... боклук ,ще ме нарича той ,я си гледай работата аз те нарекох ето така : п _ _ _ _ и ,това може да означава ,много неща примерно : пенсий :D Тук не е темата и не спами тук ,нещо ,ако имаш проблеми с мен нека да се изясним на лс в играта !

Само не знам,защо такива хлапета,не сте ги банали още ?
Как може да няма един администратор и да изтрие,тези мнения.Някакви хлапенца по 10-11 години,спамят,като луди по форума,а вие не правите нищо ?

И един съвет от мен,другият път,като правите,такива съревнования си подбираите хората.Поне да има някаква възрастова граница,а не някъкви си хлапета,дето още нямат 10години,да спамят по-форума.

Потребителски аватар
emil_petrov99
Герой Студент
Отбор: ПСИХОДИСПАНСЕР

Мнениеот emil_petrov99 » 02 сеп 2015, 15:30

esoes написа:
юмрука написа:ОМГ , джими жалък си ... боклук ,ще ме нарича той ,я си гледай работата аз те нарекох ето така : п _ _ _ _ и ,това може да означава ,много неща примерно : пенсий :D Тук не е темата и не спами тук ,нещо ,ако имаш проблеми с мен нека да се изясним на лс в играта !

Само не знам,защо такива хлапета,не сте ги банали още ?
Как може да няма един администратор и да изтрие,тези мнения.Някакви хлапенца по 10-11 години,спамят,като луди по форума,а вие не правите нищо ?

И един съвет от мен,другият път,като правите,такива съревнования си подбираите хората.Поне да има някаква възрастова граница,а не някъкви си хлапета,дето още нямат 10години,да спамят по-форума.

Аз съм помолил дасе прегледат последните мнения на единия. Надявам се да има резултат. ;)
Официалният език във форума е български и екипът на Форума счита за свое задължение да пропагандира употребата на кирилица. :)

Потребителски аватар
Frozen

Мнениеот Frozen » 02 сеп 2015, 16:07

Muk написа:- тайни репортери x3
Описание на длъжността: трябват ни трима души, които да пишат интересни истории за играта. Тази длъжност е малко променена от досегашната. От вас ще се изисква да пишете интересни истории за в играта, караници, клюки, пикантни факти и всичко, което ви харесва и ви прави впечатление. Ако вие сте комуникативен и винаги сте на правилното място и точното време, то тази позиция е перфектна за вас.

Здравейте,

Имам желание да участвам в списанието като "таен репортер", тъй като аз буквално съм под формата на една безкрайна мистерия, която много малко хора разгадават, направо съм си "тайна" личност. Запозната съм много обширно с играта, играчите и отборите във всичките сървъри, още повече имам голям стаж в някои от тях. Била съм част от много караници, клюки и пикантни факти (вярни или не), което не е много похвално или поне аз не го приемам като положително за себе си, но това ми дава един плюс, който би допринесал за тази позиция.
Общо взето прекарвам "прекомерно" много време компютъра по причини, които нямам желание да споделям публично по друга причина, която също няма да спомена. Комуникирам с много хора, което от своя страна също ми дава голям плюс за предполагаемата позиция.
Смятам че съм достатъчно интелигетна, още повече грамотна и споменавам "грамотност", защото много хора в днешно време не държат на правилното писане (на кирилица), за мен е важно изискване към самата мен. Всеки прави грешки, това е напълно разбираемо, но това да имаме по 5 грешки в дума от 4 букви е просто грозно и...

Ще се радвам да бъда част от екипа на списанието.

Поздрави,
Пандора, BG4

Потребителски аватар
Xrisinkaa
Пазител на Закона и Реда
Отбор: Народен Юмрук; Пони Тийм, Луди катерици

Мнениеот Xrisinkaa » 02 сеп 2015, 17:16

Frozen написа:
Здравейте,

Имам желание да участвам в списанието като "таен репортер", тъй като аз буквално съм под формата на една безкрайна мистерия, която много малко хора разгадават, направо съм си "тайна" личност. Запозната съм много обширно с играта, играчите и отборите във всичките сървъри, още повече имам голям стаж в някои от тях. Била съм част от много караници, клюки и пикантни факти (вярни или не), което не е много похвално или поне аз не го приемам като положително за себе си, но това ми дава един плюс, който би допринесал за тази позиция.
Общо взето прекарвам "прекомерно" много време компютъра по причини, които нямам желание да споделям публично по друга причина, която също няма да спомена. Комуникирам с много хора, което от своя страна също ми дава голям плюс за предполагаемата позиция.
Смятам че съм достатъчно интелигетна, още повече грамотна и споменавам "грамотност", защото много хора в днешно време не държат на правилното писане (на кирилица), за мен е важно изискване към самата мен. Всеки прави грешки, това е напълно разбираемо, но това да имаме по 5 грешки в дума от 4 букви е просто грозно и...

Ще се радвам да бъда част от екипа на списанието.

Поздрави,
Пандора, BG4

Привет, Frozen,

Благодаря за отзоваването. Приета си. Моля те, пиши ми на ЛС, за да се разберем как да комуникираме.

П.С За всички, които се чудят защо няма списание все още, правя го сама, разчитах на помощ от хората тук, но или бяха прекалено малки, за да поемат отговорност или прекалено големи, за да ми кажат още от началото, че не ги вълнува и накрая просто ме блокираха. Списание ще има, имам и изненада, сега се радвайте на радиото.
Изображение
"Една от най-долните привички на дребните души е да приписват своите низости и на другите."
Из "Дядо Горио" - Оноре дьо Балзак
Изображение
Дизайн, художествено оформление и редактор на редактора в HZ Magazine

Върни се в “HZ Magazine”