Herocon

Преди да зададете въпрос, се уверете, че сте прочели FAQ.
Мръсничкаджийче
Новопоявил се Герой

Herocon

Мнениеот Мръсничкаджийче » 06 окт 2017, 17:59

Искам да запитам какво става с Herocon турнирите !!!
Вече само тези двата (слава в скривалището и спецки) ли ще се въртят ????
Щото ако е така ще е поредното нововъведение, започнало добре и после омазано до ушите...Давам за пример лигата ;)
Къде е купуването на точки за показатели, къде е продаването на предмети, къде са бойните мисии ??? Не беше ли идеята всяка седмица да е нещо различно, за да има интерес ??? Ако ще се въртят само тези двата много скоро ще втръсне на всички...
А, и едно лично мое мнение - Херокона, в който се минават спецки няма никакъв състезателен елемент - влиза се два пъти седмично, правят се спецките за десет минутки и готово :roll: Питам - по този начин ли се стимулира Петкан, Драган, Крачун и Малчо да играят редовно ???
И последно - като цяло каква е причината да се получи това, че да се въртят едни и същи турнири ?????
Благодаря
Мушморочеее :* :* :*

Мръсничкаджийче
Новопоявил се Герой

Re: Herocon

Мнениеот Мръсничкаджийче » 10 окт 2017, 18:47

Ако са избягали наистина по тъча (реплика, от която лъха на доказан професионализъм и отношение към играчите) на кой стадион да отидем да си ги търсим, че да има нещо различно ?

Потребителски аватар
Electra
Герой Студент
Отбор: Отровните Понички

Мнениеот Electra » 10 окт 2017, 22:06

На възможно най-далечния, че да си починем малко от теб ;)
http://prntscr.com/gvs75q не е като да не са ти отговорили... като имаме предвид, че ти е напълно ясно, че не Домини избира какви да са хероконите, а са еднакви за абсолютно всички сървъри, всяка седмица...
Изображение
BG1, BG2 - XENA93
BG3, BG4 - XENA

Всичко се връща,
рано или късно...
Колкото по-късно,
толкова по-мръсно...

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 11 окт 2017, 08:52

Привет,
благодаря на Electra, че е поставила това, което написах и което смятам е достатъчно ясно.
Както написах и в чата, не винаги имаме пълна информация за причина за някои промени. Имаше оплаквания за някои задачи, че не са равностойни и тези отзиви ги изпратих на геймдизайнерите. Възможно е да е имало и други такива оплаквания и да са били взети под внимание и вместо изцяло да спират опцията е било взето решение да се намалят просто задачите.
Очаква се с някое от предстоящите обновления да се въведат нови задачи.

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Мръсничкаджийче
Новопоявил се Герой

Мнениеот Мръсничкаджийче » 11 окт 2017, 21:28

Electra, явно както в играта, така и тук се вземаш прекалено на сериозно !
Между другото адмирации за което - не е лошо човек да има високо мнение за себе си ;)

Няма да се опитвам да стигна нивото ти и да коментирам кой от какво и кой трябва да си почива.

Домини, благодаря за отговора .

Dreamer
Пазител на Закона и Реда

Мнениеот Dreamer » 12 окт 2017, 14:31

Ако е на най-далечния май там ще търчат по тъча само тези, които живеят в света на Херо Зеро :)
I'm just a dreamer

Потребителски аватар
Electra
Герой Студент
Отбор: Отровните Понички

Мнениеот Electra » 12 окт 2017, 21:43

Е то се видя кои живеят в "света" на Херо Зеро... 1 турнир по слава, преживейте го най-сетне. Не смятам, че аз съм виновната, че не успяхте да се преборите, затова не си го изкарвайте на мен. Не тука Авитохол да ми обяснява колко насериозно съм се вземала, а урева света, че и продължава да го прави при всяка възможност заради едно виртуално турнирче във виртуалната игричка... баннаха ти предния акаунт във форума Ринсуинд поради същото ти държание, ако не се лъжа? Благодарна съм поне, че все пак си показа истинското лице, да изляза от тая заблуда и да разбера що за човек си всъщност ;)
Изображение
BG1, BG2 - XENA93
BG3, BG4 - XENA

Всичко се връща,
рано или късно...
Колкото по-късно,
толкова по-мръсно...

Мръсничкаджийче
Новопоявил се Герой

Мнениеот Мръсничкаджийче » 13 окт 2017, 00:02

Хахахахахаххахахахахахахаххахаххахахахахаха
Не ти прави чест...наистина не ти прави чест... :lol:
Няма ли какво да кажеш по темата, та започваш да го обръщаш на лични нападки ?
Всъщност....ЮХУУУУУУУУУ :lol:
Ти разби на пух и прах дълбоката нелегалност, в която живях досега...Свалям ти шапка и те провъзгласявам за Шерлок Холмс, Агата Кристи, Инч Хай и Чип и Дейл , взети заедно :P
Страхотна си - поклон до земята ! А явно имаш и страхотна памет, щом все още помниш един прашасал турнир, който аз отдавна съм забравил -е младото си е младо :*
Видимо имаш и поглед някъде другаде, щом твърдиш, че съм Уревал света заради този турнир, след като по-добре и от мен знаеш, че всичко приключи след две-три разменени съобщения между двамата.
Горд съм от себе си, че съм те накарал да излезеш от заблудата и да разбереш що за човек съм - не е добре да се живее в заблуди ;) Друго, друго, друго...ъъ..пие ми се бира
С кеф бих ти стиснал ръката, щото наистина ти се възхищавам и за мен е истинска чест, че си ме удостоила с вниманието си !
Приятна игра ти желая в който и свят да живееш :* Чеки да те цуна като Жентълмен

Dreamer
Пазител на Закона и Реда

Мнениеот Dreamer » 13 окт 2017, 09:21

Защо смятате, че всички хора гледат на нещата по вашият начин? В темата никъде не виждам да се споменава турнир (въпроснят)..
И защо си мислите, че за всички това кой е първи и кой е втори е от толкова голямо значение??
За въпросният турнир само да вметна, понеже явно още ви чопли.. тааа той беше страхотен, не заради това дали си първи или втори, а заради това, че лично аз видях как може цял отбор да помага, това само да кажа е най-ценното, място няма никакво значение ;) А и ако беше игран с понки може би друг щеше да е резултата :р или пък не... все тая, важното е оказаната подкрепа, точно затова ми харесваше този турнир, е и заради конкуренцията, защото ако на вас вие добре да няма конкуренция, а смятам пък, че без нея е скучно :)
Electra не ти правят чест личните нападки извън темата и опити за заяждане само, защото някой се е пошегувал или е изказал мнение ;)
Хайде хубав и слънчев ден ииии по-малко ядове, че инак се пучават бръчици ;)
I'm just a dreamer

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 13 окт 2017, 11:58

Няма да коментирам последните постове, защото има само една дума, която добре би ги описала.
Темата се заключва.

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Върни се в “Задай въпрос”