правила

Преди да зададете въпрос, се уверете, че сте прочели FAQ.
Потребителски аватар
Electra
Герой Студент
Отбор: Отровните Понички

правила

Мнениеот Electra » 13 апр 2018, 17:38

Искам да попитам на колко групи за разделени играчите и най-вече аз от коя съм? Видимо за едни важат едни правила, за други - други, за 3-ти изобщо няма правила... та поне ако и аз съм от "утре викам тая да я баннем, дай да решим за какво" да знам поне още от днес да не си губя повече времето и парите и доброволно да си се оттегля
XENA93 в бг1 и 2 и XENA В 3 и 4
Изображение
BG1, BG2 - XENA93
BG3, BG4 - XENA

Всичко се връща,
рано или късно...
Колкото по-късно,
толкова по-мръсно...

Потребителски аватар
Ghost85
Герой Студент
Отбор: Gamers Team

Re: правила

Мнениеот Ghost85 » 16 апр 2018, 07:32

Здравей Electra.
Все още ли си на мнение, че някой иска да те наказва?
3 годишна пауза направих и все още гледам, че не си наказана.
Защо се притесняваш изобщо?
Ако искаха да те накажат щяха да са го направили до сега.
Не вярвам да се случи нещо подобно, така че дишай спокойно :)

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 16 апр 2018, 08:44

Какъв точно е проблемът? Не давате информация...

Изображение
За възстановяване на герои използвайте раздел "Затвор".

Изображение

Потребителски аватар
Electra
Герой Студент

Мнениеот Electra » 16 апр 2018, 10:39

Аз ли не се изразих както трябва или?... По-накратко и точно казано - защо за един играч важат правилата Ви, а за друг не важат?
Изображение
BG1, BG2 - XENA93
BG3, BG4 - XENA

Всичко се връща,
рано или късно...
Колкото по-късно,
толкова по-мръсно...

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 16 апр 2018, 13:51

Моля да посочите конкретна ситуация. Ако не желаете да е публично - нека е в поддръжка или лс.

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Electra
Герой Студент

Мнениеот Electra » 16 апр 2018, 16:13

Те ситуациите са десетки, доста време ще ми трябва, за да успея да ги изброя. Все едни и същи ги чета правилата, пък виждам съвсем друго като резултат, вече взех да се чудя къде точно се пречупват нещата...
Да започнем с ботовете, явно е най-нашумялата тема към момента, щом си пуснахте цяла тема по въпроса. Наказанието е перманентен бан, без право на обжалване :D е да, ама за кого? Ще кажете ли, че във всички случаи на такова нарушение сте блокирали веднага перманентно героите на нарушителите? Или за едни играчи наказанието е било едно, а за други - друго?

Мултиакаунтингът представлява регистрацията на повече от един акаунт от един играч. Това е строго забранено и се наказва с блокирането на всички акаунти без предупреждение. Наказанията за нарушаването на това правило се прилагат независимо дали акаунтите са нулеви или развити.
Блокиране, добре. На всички акаунти, ок... ама на кой акаунт за колко време точно? От какво зависи? Как точно се разделят играчите на "ти можеш да си играеш само с най-силния герой, останалите са с перманентен бан" или "ти си мултак, всичките ти герои получават перманентен бан" ама има и "ти си играй, ще си затворим очите"?

Игра от едно IP.
— Забранява се използването на прокси сървъри или други програми, маскиращи IP адреса.
—Забранява се "Наглеждането на акаунти"
За "Наглеждане на акаунти" се счита влизане в чужд акаунт от лице, притежаващо свой акаунт в http://www.herozero.bg или лице, което няма такъв, независимо от времетраенето и причините за това. ВСЕКИ логин и ВСЯКО IP, сесия и текуща информация от браузъра (чието записване не противоречи на изискванията на закона) подлежат на записване.
С един герой може да играе само един човек. Отдаването на герой временно или за постоянно е забранено.
Добре... ама това как се определя и пак ли бана е уж перманентен или е перманентен? На мен лично би ми направило лошо впечатление когато 2 или повече героя уж на различни хора играещи от едно ип, всекидневно влизат в играта, излизат от нея извършват едни и същи дейности - трен, енергия по абсолютно едно и също време? Или на вас такива неща не ви правят впечатление?

Сега вече може ли да получа отговор?
По принцип мога и още по-конкретно да говоря, ама нали има писаници за всичко...

9.1. Забранява се разпространяването на личната кореспонденция без изричното писмено сигласие на съответното лице, с което е проведена. Под лична кореспонденция се разбират личните съобщения във форума, играта и чата.
9.2. Споделяне на административна кореспонденция.
— Публичното споделяне на кореспонденция между Администратор и играч проведена в Съпорта на играта или на Лични съобщения между Администратора и играча в играта и/или форума, ще доведе до наказание както на прекия участник така и на този, който споделя информацията.
— За публично споделяне се смята също публикуването на тази информация във форуми, блогове, както и апликации за бърза кореспонденция като Скайп, MSN Месънджър, Yahoo Месинджър, ICQ и прочее.
— Единствено след позволението на Администратор, прекият участник може да сподели част от информацията стига тя да не е в разрез с тези правила, както и с Условията и Правилата за ползване на фирмата.
— Администраторът си запазва правото да споделя подобна кореспонденция пред останалите играчи, ако тя е необоходима за доказване вината на прекият участник или трети лица в неправомерни действия водещи до проблемни ситуации във форума и/или играта.

Или и аз да карам на "риск - печели, риск - губи", може пък да съм от късметлиите...
Изображение
BG1, BG2 - XENA93
BG3, BG4 - XENA

Всичко се връща,
рано или късно...
Колкото по-късно,
толкова по-мръсно...

Потребителски аватар
Хера
Герой Студент

Мнениеот Хера » 16 апр 2018, 17:51

И в край на сметка какъв е проблема?
Официалният език във форума е български и екипът на Форума счита за свое задължение да пропагандира употребата на кирилица, респективно всяко отклонение и подриване на тази пропаганда се счита за нарушение. Потребителски оправдания (изложени по каналния ред) по тази точка не се приемат, дори напротив - третират се сурово.

Потребителски аватар
Домини Дирч
Страшилището на Бандите

Мнениеот Домини Дирч » 16 апр 2018, 20:28

Наказания за бот налага антибот системата, не администратор. Последните нашумели случаи са изключение (наказанието е наложено от програмист).
За игра от едно ип - ако се спазват правилата и се ползват различни устройства, дори и една и съща мисия да се изпълнява не е повод за накзание, тъй като няма да има нарушение на играта от едно ип. Не можем да ограничин от един адрес да играе само един човек.
При мултиакаунтинг - акаунтът ниско ниво се блокира завинаги, акаунтът високо ниво 24 часа. При повторно нарушение - перманентен бан.

Изображение

Изображение

Върни се в “Задай въпрос”